25K civarı parasını hak edecek Gaming laptop önerisi

Bütçe
25k
Tamam işte size göre hayal kırıklığı memnun olup kullanan dolu kişi var direk laptopa rezalet diyemezsiniz. Ya da en azından bana göre alınmaz vb. Deseydiniz.
Dostum ben rezalet dedim diye o bilgisayar çöp olmadı herkes için. Bana göre rezalet bu laptop anladın mı? Bana göre. Hala anlayamadın boşuna tartışıyoruz.

Merhaba dostlar, hem kendim hem arkadaşlarım için laptop seçerken sizin görüşlerinizi dikkate aldım ve çok memnun kaldım. Başka bir arkadaşım için tekrar soruyorum.

Bütçe maksimum 25k.
Sims 4, GTA V gibi oyunları oynamak öncelikli.
İş bilgisayarı var, dizi ve oyun oynamak için yeni laptop istiyor.

Kendisi 2 laptop sordu ama o parayı verdikten sonra 3060'ın altına düşmesi uygun olur mu bilemedim. Seçtikleri;

Bu şartlarda verilen parayı hak edecek, işlemcisiyle ekran kartıyla uyumlu uzun süre götürecek ne önerirsiniz?

Hocam biliyorum bütçeniz kısıtlı ama parayı hakedecek F/P istiyorsanız https://www.hepsiburada.com/dell-ga...buntu-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00002BG8IO bu ürünü alın şu an indirimde 2 bin TL fark var alırsanız size yeterlidir 3050 Ti kötü bir kart ona para vermeyin başka modelde buldum tam bütçeniz 25k ise tam yetiyor şu an güzel bence https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82k200k0tx-pm-HBC00000BDM1T

Son düzenleme:
Ben Intel tercih ederim her zaman. Benchmark sıralamasında yerin dibinde Ryzen işlemciler.

Modele göre değişir tamamen 6000 serisinde batırdı biraz AMD ama hangi modellerden bahsediyorsunuz?

Dostum ben rezalet dedim diye o bilgisayar çöp olmadı herkes için. Bana göre rezalet bu laptop anladın mı? Bana göre. Hala anlayamadın boşuna tartışıyoruz.

Tamam tartışmayalım ama sizin yazdığınız cümlede kişi belirtmemişsiniz direk rezalet deyip geçmişsiniz.

1 tb ssd ( artik gerekiyor bence)
16 gb ram
En az 3060 ekran karti
Minimum ryzen 5800 h islemci

Bunlari karsilayan victus var ama isinma sorunlarina dair cok sikayet okudum. Keske zorlayıp legion 5 baksaniz o da en az 30 bin tl.

Sizin yerinizdeyim su an. 1 haftadir arastirma yapiyorum en mantikli secenek legion 5 gibi geliyor bana.
Kamera ve numpad benim icin onemli.
ben kendi cihazımı alırken ssd sonradan takarım dedim. çevrem intel dışında işlemci seçtirmedi. 512gb Acer Nitro 5 AN517-54-55FA aldım. öyle aşırı oyun oynayan birisi değilim gayet memnunum.

Ben bunu bu hafta içi alacağım. @Artoria Pendragon hocam önerdi. Bütçeyi 1 k geçiyor ama değer.

Hem doğru bilgi vermeyen site, hem de 5600H 12500H'ın rakibi değil.
Sitenin verileri değil bunlar. Kullanıcı verileri. Sitede Benchmark uygulaması var. Bunu yükleyip CPU,GPU Stress Test yaptıktan sonra otomatik olarak veriler siteye gidiyor. Yani bunlar kullanıcıların verileri. Dolayısıyla yanlış bilgi veriyor diyorsanız bir şey diyemiyorum size.

Yeni konular

Geri
Yukarı