25W Anker vs Samsung şarj aleti

EMHA

Femtopat
Daha fazla  
Bugün vergi desteği muhabbeti filan derken Samsung M34 sipariş ettim kutuda dahili adaptör yokmuş. Adaptörler konusunda biraz cahilim ama almışken iyisini almak istiyorum. Samsung bildiğimiz Samsung ama Anker biraz daha fiyat farkıyla teknoloji kısmında çok daha fazla şey vaat ediyor gibi. Konu hakkında bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi?

IMG_20231111_210839.jpg
Screenshot_2023-11-11-21-09-16-098_com.android.chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni model Samsung cihazlarda farklı marka adaptörden kaynaklı ekran titremeleri oluyor, bence orijinalden şaşmayın. Kız arkadaşım da sizin gibi düşünmüştü eski Xiaomi adaptörü kullanmıştı ekran titremesi olunca orijinal adaptörü alıp kullandı sorunsuz şekilde devam etti.

Samsung cihazlar pd desteği sebebi ile yani protokol farkından dolayı sadece Samsung şarj cihazları ile sorunsuz şarj olabiliyorlar, yani 25W'lık Anker'in cihazını taktığınızda muhtemelen 25W ile Samsung cihazınız şarj olmayacak. Ek olarak telefon bunu raporluyor ve servis cihaza bağlandığında farklı bir şarj cihazı kullandığınızı tespit ediyor bizzat tecrübe ettim. Bir de ilaveten şu da var, Samsung'un 15W ile 25W'lık hızlı şarjı arasında da ortalama 20 dakika süre farkı oluyor. Yani 15W'lık bir Samsung şarj aletide alsanız dezavantaj yaratmaz.

Bugün vergi desteği muhabbeti filan derken Samsung M34 sipariş ettim kutuda dahili adaptör yokmuş. Adaptörler konusunda biraz cahilim ama almışken iyisini almak istiyorum. Samsung bildiğimiz Samsung ama Anker biraz daha fiyat farkıyla teknoloji kısmında çok daha fazla şey vadediyor gibi. Konu hakkında bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi?

Eki Görüntüle 2010947Eki Görüntüle 2010948

Samsung olan tabii ki de.

Yeni konular

Geri
Yukarı