26.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
26000

Tatemae

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayar mühendisliği için 25-26 bin arası oyun da oynatacak uzun süre dayanacak laptop önerisi arıyorum. Çok anlamıyorum o yüzden buraya sormak istedim.

Bilgisayar mühendisliği için 25-26 bin arası oyun da oynatacak uzun süre dayanacak laptop önerisi arıyorum. Çok anlamıyorum o yüzden buraya sormak istedim.

Önerim laptop almaman. Ama illa alacağım diyorsan Monster sakın alma.

İkisini de dene tarafını seç :)
Teşekkürler. Asus iyi gibi duruyor ama şuan sanırım indirimde olan acer nitro 5 donanım açısından daha iyi değil mi? Nedeni nedir ki

Bakıyordum da bi ram takviyesiyle işimi görür gibi. Herhangi bir kronik problemi falan var mı bildiğin

Teşekkürler. Asus iyi gibi duruyor ama şuan sanırım indirimde olan acer nitro 5 donanım açısından daha iyi değil mi? Nedeni nedir ki

Bakıyordum da bi ram takviyesiyle işimi görür gibi. Herhangi bir kronik problemi falan var mı bildiğin
Kronik sorunu yok.

Ben de 1 aydır araştırıyorum. Yukarıdaki bütçenin altında ssd ve ram takviyesi yaparsan. Tam bütçen ile kapatırsın. Ben de yakın zamanda alacağım.
Teşekkürler. Üstte arkadaşlardan birisinin attığı diğer Asus rog strix g15 daha mantıklı değil mi? İşlemci bakımından daha yeni ve çok bi fiyat farkı da yok

Kronik sorunu yok.
Çok teşekkürler sanırım bunu alacağım gibi.

Geri
Yukarı