26 bin TL oyun odaklı sistem önerisi

AMD 6000 serisi sistemlerine bakmayın FSR 3.0 gelmeyecek bence bu bütçede 4070 ekran kartlı bir sistem düşürebilirsiniz.

AMD FSR 3.0'ı getirir alt seri kartlara. En azından 6000 serisine. Çünkü bu AMD NVIDIA değil.

6750XT ile 6800 arasındaki fark çok daha büyük. Ve üstüne +4000 TL.
Yanlışın var rx 6750 xt ve 6800 arasında minimal bir fark var. 6800 xt ile aralarında büyük sayılır bir fark. 4000 tl konusunda işlemci farkı var ama değermi tartışılır dediğim gibi

AMD FSR 3.0'ı getirir alt seri kartlara. En azından 6000 serisine. Çünkü bu AMD NVIDIA değil.
6000 serisi ve 7000 serisi farklı mimari kullanmıyor mu hocam, zor olmaz mı? Yine de getirmesini isterim, gerçi FSR açık kaynaklı bir yazılımdı galiba, oyunlara bile modlanabiliyor, 3.0 da modlanabilir mi eğer mimari fark etmiyorsa?

6000 serisi ve 7000 serisi farklı mimari kullanmıyor mu hocam, zor olmaz mı? Yine de getirmesini isterim, gerçi FSR açık kaynaklı bir yazılımdı galiba, oyunlara bile modlanabiliyor, 3.0 da modlanabilir mi eğer mimari fark etmiyorsa?
Hocam FSR açık kaynak kodlu dediğiniz gibi. Bu yüzden gelir bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının 1080p için olmadığı kesinlikle 2k monitör kullanacağı anlamına mı geliyor?
1440p çözünürlük için geliştirilmiş bir sistemi 26 bin TL karşılığında alacağına göre, konuyu açan kişi de bence yüksek çözünürlükte ve yüksek grafik ayarlarında oynamak ister. Konusunda oyun odaklı olacağını belirtmiş. Konuya baktığımda 1080p ile ilgili bir şey göremedim, öyle bir ifade belirtilmemiş.

1440p çözünürlük için geliştirilmiş bir sistemi 26 bin TL karşılığında alacağına göre, konuyu açan kişi de bence yüksek çözünürlükte ve yüksek grafik ayarlarında oynamak ister. Konusunda oyun odaklı olacağını belirtmiş. Konuya baktığımda 1080p ile ilgili bir şey göremedim, öyle bir ifade belirtilmemiş.
Evet 2 k monitör aldım
Sistem 2 k olcak

Yeni konular

Geri
Yukarı