260 TL kulaklık önerisi

Bütçe
260
Kulaklık bakarken RGB'ye önem vermek saçma, zaten kafandayken görmüyorsun ayrıca ucuz RGB aşırı çirkin gözüküyor. Glory Alpha yerine sono seçerim ben.

Takmışsın kafayı sonoya istemiyorum diyorum. Almak istesem konuyu kapatırım. İkinci olarak RGB sevip sevmemek bir tercih bırak da kendime göre bir şey alayım. Nasıl gözüküyor demedim performansı nasıl dedim. Adamı sinir etmeyi ne kadar seviyonuz ya.

Linklerin çoğu yurt dışından dolarla alınıyor ikinci olarak çoğunun fiyatı bütçemden fazla.

Çoğu dediğin 2 tanesi Çin'den geliyor.
Mpow olan vergi dahil bütçeye uygun olarak kuponlar ile gelirken 30 40₺ kupon ile E900 Pro ise aynı şekilde kuponlar ile birlikte rahat olarak 270 280₺'ye alınabilir ki ben 235₺'ye aldım.
İkinci olarak çoğu sinin bütçeni mi aşıyor?

1619364715611.png

10₺

1619364744617.png

19 kuruş.

H2002D zaten ek olarak öneri bütçeyi daha da arttırabilirsen diye.

Eğer 10₺ ve 19 kuruşa çok aşıyor diyorsan benim önerilerim burada sonlanmış demektir.

Takmışsın kafayı sonoya istemiyorum diyorum. Almak istesem konuyu kapatırım. İkinci olarak RGB sevip sevmemek bir tercih bırak da kendime göre bir şey alayım. Nasıl gözüküyor demedim performansı nasıl dedim. Adamı sinir etmeyi ne kadar seviyonuz ya.

Tamam o zaman git Rampage al sürün yerlerde.

Sharkoon Skiller SGH30 7.1 Surround RGB Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri al belki RGB var diye bunu alırsın.

@Ardaaa11 görünüşü seviyor diye GameNote H2029U RGB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu attık 19 kuruş geçiyor diye bunu da beğenmedi.

15₺ kargosu var onu da herhalde 2 3 günlük harçılığı yemeyip ekleyemiyor.

Dostum önerilen kulaklıkların en iyisi Tronsmart Sono ama sen bilirsin.

Sono iyi olabilir ama daha iyi seçeneklere bakarım 100 TL daha bulup gerekirse bir ay sonra daha kaliteli bir marka alırım.

Bak babacım diyorum ki ArCiBi istiyorsan GameNote H2029U RGB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu al.

Maadem sono almıyorsun, maadem yurt dışından alamıyorsan okulda harcadığın günlük 10 15₺'yi at kenara bunu al.

Zaten 8. sınıfsın okula gidiyorsun bir harçlık alıyorsun.

Bazı şeyler çok zor değil. Çok istiyorsan git al Rampage'yi sürün.

Sono iyi olabilir ama daha iyi seçeneklere bakarım 100 TL daha bulup gerekirse bir ay sonra daha kaliteli bir marka alırım.
Gamepower gibi mi? 🙄

Sono'yu beğenmemişsiniz, ondan daha iyi olan @Shuichi Tatsuo 'ın attığı kulaklık alınabilir. Bunun da görüntüsü kötü demezsiniz artık, bildiğin Cloud II :D

Tamam o zaman git Rampage al sürün yerlerde.

Sharkoon Skiller SGH30 7.1 Surround RGB Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri al belki arcibili diye bunu alırsın.

@Ardaaa11 görünüşü seviyor diye GameNote H2029U RGB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu attık 19krş geçiyor diye bunu da beğenmedi paşa.

15₺ kargosu var onu da herhalde 2 3 günlük harçılığı yemeyip ekleyemiyor.
Nerde rampage alıcam demişim sadece benim attığım linklerin markası rampage idi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı