2600-3000 TL telefon önerisi

Bütçe
3000

ffshinji

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Konudan da anlaşılacağı gibi Max 3000 TL param var ve telefon alacağım. Telefonlar hakkında aslında çok bir bilgim yok ama alacağım fiyatın en iyi telefon modeli olması hoşuma gider.
3000 TL'lik en iyi telefon nedir mesela?
Huawei P40 Lite alınır mı?
Konulara bakmıştım bir arkadaş Xiaomi alınmaz demişti. Xiaomi gerçekten o kadar kötü mü?

Önerilerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum çok bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.
Aklımda 3 tane telefon var. Xiaomi Redmi Note 9 Pro-Samsung Galaxy M31s-Huawei P40 Lite

Sizce 3'ünden hangisini almalıyım?
ya da bu üçlü haricinde bunlardan iyi olan var mı sizin bildiğiniz?
Aradığım kapasite aslında çok fazla bir şey yok. Öyle çok oyun oynayan birisi değilim telefondan. Kamerası iyi olsun genel özellikleri iyi olsun ve fiyatı 3000 TL olsun.
Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam Xiaomi yazılımda rezalet ben normalde açıklardım ama bir saat destan yazacağım karşı çıkanlar yene anlamayacak :D

Hocam 3000 TL'ye POCO X3 de önerilir, Realme 7 de, M31s de önerilir, yani anlatmak istediğim telefonu ne ağırlıklı kullanacaksınız telefonda? Film mi izleyeceksiniz? Yoksa oyun mu oynayacaksınız? Bataryası mı önemli* yoksa ekranı mı gibi şeyler?(genel özellikler derken yani)

Hocam Xiaomi yazılımda rezalet ben normalde açıklardım ama bir saat destan yazacağım karşı çıkanlar yene anlamayacak :D

Hocam 3000 TL'ye POCO X3 de önerilir, Realme 7 de, M31s de önerilir, yani anlatmak istediğim telefonu ne ağırlıklı kullanacaksınız telefonda? Film mi izleyeceksiniz? Yoksa oyun mu oynayacaksınız? Bataryası mı önemli* yoksa ekranı mı gibi şeyler?(genel özellikler derken yani)

POCO'da Xiaomi'ye baglı degil mi? Ben mi yanlış biliyorum?

Redmi Note 9 Pro'nun kötü olmasının sebebi oyunlardaki performansından dolayı mı diyorsunuz?
Onunda kamerası iyi degil miydi?

Geri
Yukarı