2600-3000 TL Telefon Önerisi

Mithril5

Kilopat
Merhabalar. Bütçem başlıkta belirttiğim gibi. Meizu 16th aklımdaki model. Ancak güncelleme alma ve arayüz olarak nasıl bir telefon? Kullanan var mı Meizu modelini? Deneyimlerini bizimle paylaşabilir mi ?

Garantisiz İmei kayıtlı Mi 9T Pro Xiaomi Türkiye grubunda Emre Albayrak var ondan yada İstanbul içi elden almak istiyorum derseniz Turan GSM'den alabilirsiniz.

Garantisiz İmei kayıtlı Mi 9T Pro Xiaomi Türkiye grubunda Emre Albayrak var ondan yada İstanbul içi elden almak istiyorum derseniz Turan GSM'den alabilirsiniz.
Düşündüm hatta ve bu durumla ilgili forumda konu da açtım. Ancak daha sonra vazgeçtim.Maalesef pek sıcak bakmıyorum.
Meizu cihazlarda yüklü olan Flyme arayüzün henüz stabil olmadığı yönünde yorumlar okudum. Cihazı herhangi bir yerde inceleme fırsatım da olmadı...

Son düzenleme:
Düşündüm hatta ve bu durumla ilgili forumda konu da açtım. Ancak daha sonra vazgeçtim.Maalesef pek sıcak bakmıyorum.
Meizu cihazlarda yüklü olan Flyme arayüzün henüz stabil olmadığı yönünde yorumlar okudum. Cihazı herhangi bir yerde inceleme fırsatım da olmadı...
Ben şahsen çok mantıklı buluyorum çünkü garantin olsun yada olmasın telefonda bir sıkıntı çıktığında direk kullanıcı hatası diyip sizden para talep ediyorlar ve garantisiz 2800 TL olan cihaz garantili olarak 4500 TL'den satılıyor ayrıca imei atılmış telefonlardan dolayı korkuyorsanız herhangi bir sorun çıkartmazlar hatta isterseniz elinizde eski bir telefon varsa onun imeisini bile attırabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı