2600 TL Oyun Bilgisayarı Toplama

Sistem Puanınız 5 Üzerinden ?

• 1

Oy: 2 18,2%
  • 2

• 3

• 4

Oy: 4 36,4%
  • 5

Oy: 1 9,1%

• Oy verenlerin toplamı
    11
  • Anket kapandı .

TechNine

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Bu ay sonu alacağım bilgisayarı sizlerle paylaşmak istedim, bütçem kısıtlı olması ve hepsinin dahil olması beni böyle bir sisteme yöneltti fikirlerinizi bekliyorum.

Saygılarımla.

Dosya Ekleri

• Technine.jpg
    Technine.jpg
    204 KB · Görüntüleme: 311
O bütçeye o monitör olmamış. Bu saatten sonra 720p HD çözünürlüğe sahip ekran almak pek mantıklı gelmiyor. Ayrıca açık dünya oyunlarında 2gb ekran kartları sorun çıkarabilir. i5 4460'ın sistemi daha iyi taşıyacağına inanıyorum. Şu an SSD'yi almak yerine daha önemli parçalara yönelip daha sonra alabilirsiniz.

Buyrun ;

Toplamda 2.697,91 TL.

Önerileriniz dikkate alınacaktır, teşekkürler.

@Recep Baltaş @Ali Güngör Hocam sizlerinde önerilerini almak isterim, 2500 TL'lik sistem videosunu izledim fakat monitör vs. dahil değildi SSD'yi sonra almak şartı ile GTX960 4 GB almayı planlıyorum 2 GB Arkadaşlarında belirttiği gibi Open World oyunlarda sorun çıkarabilir gibi geldi banada.

O bütçeye o monitör olmamış. Bu saatten sonra 720p HD çözünürlüğe sahip ekran almak pek mantıklı gelmiyor. Ayrıca açık dünya oyunlarında 2gb ekran kartları sorun çıkarabilir. i5 4460'ın sistemi daha iyi taşıyacağına inanıyorum. Şu an SSD'yi almak yerine daha önemli parçalara yönelip daha sonra alabilirsiniz.

Buyrun ;

Toplamda 2.697,91 TL.

Hocam iyi hoş diyorsunuz da 4. Nesil i5 bir işime yaramaz 6. Nesil i3 ün daha iyi olduğu kanaatindeyim, ayrıca 500 Gb çok yetersiz kalır ama yinede öneme alıp görüşlerinizi bildirdiğiniz için teşekkür ederim.

Dostum bu bütçeye bu sistemi almazsan ayıp etmiş olursun. Monitör tam bir F/P oyuncu monitörüdür. Eğer pahalı geldiyse monitörü değiştirerek SSD ekleme şansı kazanabiliriz.
upload_2016-2-4_10-35-1.png

Bence bu sistemi al gayet memnun kalırsın.Bende bu sistemin aynısı fakat sadece işlemcim i5 4590 Bf4 high ayarlarda 100fps, fay cry 4 high ayarlarda 70fps oynuyorum. Siteye güvenebilirsin yazın ben o siteden sistem topladım.Sitenin adı: webdenal.com
2600.PNG

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı