2600 TL'ye Laptop Önerisi

Benim amacım Oyuna odaklı olmak değil aslında. Daha çok Flash Photoshop Dreamweawer Gibi adobe programları ve bazı Oracle programları kullanmayı hedefliyorum. Tabi arada oyunda oynamak lazım.Gerçi MSI GE60 serisini alsam da bu programlar üzerinde N56VZ'ye göre daha bi rahat çalışırım diye düşünüyorum. Ama yine tekrar etmekte fayda var daha çok oyuna yönelik bi laptop almak değil amacım :) Buna göre bir değerlendirme yaparsanız ne söylersiniz. Fikriniz gene MSI mı olur?
*
Bir de MSI ın pil ömrü ne kadardır. Ortalama Kaç saat internet üzerinde dolaşım imkanı sunar ? Açıkçası beklentim 3 saati geçmek diye düşünüyorum ama böyle performanslı bir laptop ile 3 saati yakalayabilir miyim bilinmez.

Öncelik oyun için olmasa da halen MSI GE60 diyorum :) Kafadan 1-2 sene daha uzun işinize yarayacak çünkü yeni nesil bir MSI GE60. Arada da performans farkı olacaktır hissedilir şekilde. Şarj konusuna gelirsek kimse net bir şey söyleyemez. Çok değişken bir konu çünkü.

Peki Sizin gözünüzde Yeni nesil bir MSI GE60 Satıcı konumunda olsanız neden tavsiye ederdiniz müşterinize ? Ne gibi + ları ne gibi - leri vardır bu laptopun ?

MSI GE60 tam bir fiyat performans ürünü. Piyasada hiçbir markada aynı fiyat aralığında o özellikte bir laptop bulamazsınız. Asus kadar iyi bir malzeme kalitesi yoktur ama diğer markalardan da daha iyidir. Daha önce bu forumdan da çok alan oldu bu seriden. Memnun kaldı genel olarak herkes. Asus ve MSI varken zaten diğer markalara mümkün olduğunca yaklaşmamak lazım. Asus ile MSI arasında da fiyat farkı olarak uçurum var zaten. O yüzden MSI GE60.

Mac kullanmak için özel bir sebebiniz yoksa ona yönelmek mantıksız olur. Klasman dışı bir olayı var onun :)

MSI GE60 tam bir fiyat performans ürünü. Piyasada hiçbir markada aynı fiyat aralığında o özellikte bir laptop bulamazsınız. Asus kadar iyi bir malzeme kalitesi yoktur ama diğer markalardan da daha iyidir. Daha önce bu forumdan da çok alan oldu bu seriden. Memnun kaldı genel olarak herkes. Asus ve MSI varken zaten diğer markalara mümkün olduğunca yaklaşmamak lazım. Asus ile MSI arasında da fiyat farkı olarak uçurum var zaten. O yüzden MSI GE60.

Hocam bende MSİ 'nin GE60 Sersin;
MSI GE60 0ND-662XTR i5-3230QM 2.6GHZ 8GB 128GB SSD+750GB 2GB GTX660M 15.6" FreeDOS Notebook
MSI GE60 0ND-662XTR i5-3230QM 2.6GHZ 8GB 128GB SSD+750GB 2GB GTX660M 15.6" FreeDOS Notebook | hızlıal.com

İLE MSI GE60 2OE-047XTR İ7-4700MQ 8GB 750GB 15.6 DOS GTX765M 2GB VGA DDR5 FHD Notebook
MSI GE60 2OE-047XTR Notebook , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyatı

ARASINDA kaldım, arada 700 TL fark var (kredi kartı farkı dahil)
MSİ almam daki amacım oyun oynamak ve aldığım bilgisayar beni 3 yıl götürsün..

öenri ve görüşlerinizi bekliyorum. çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı