2600 TL'ye Oyuncu PC Toplama

Joker35

Kilopat
Selam arkadaşlar. Bana 2.600 tl' ye kadar oyunlarda kasmayan, ultrada açacak pc toplar mısınız? Sadece kasa.

Ben bunu topladım.

wp_ss_20141007_0013.png

Not: cumartesi alıcam bana yardımcı olun lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence 54 TL daha ekleyip bu sistemi al. Eğer ekleyemezsen DVD okuyucuyu çıkar. Windows 8.1 'i de USB den kurarsın. Windows 'u SSD 'ye, oyunları da HDD 'ye kurarsın.

Adsız.png

Bence 54 TL daha ekleyip bu sistemi al. Eğer ekleyemezsen DVD okuyucuyu çıkar. Windows 8.1 'i de USB den kurarsın. Windows 'u SSD 'ye, oyunları da HDD 'ye kurarsın.

Eki Görüntüle 25886
Eline sağlık güzel sistem olmuş ama ben 1-2 değişiklik yapsak daha doğru olur diye düşünüyorum. Yakın zamanda işlemci soğutucu almak kaydıyla işlemci soğutucuyu SSD'yi ve çıkararak ekran kartını GTX 970 yaparsa daha iyi olacak.

Işlemciyi göremedim senin topladığında ama ekran Kartı olarak sen r9 280 sığdırmışsın ben ise GTX 970 önerdim. R9 280 ile GTX 970 Arasında çok fark var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı