2600 TL'ye sistem tavsiyesi

Buyur kardeşim bütçeni biraz geçti ama sorun olmaz sanırsam.
Toplanılan yer : sinerji.gen.tr

boyronn.png

Güç kaynağınız kaç watt tam olarak bilmiyorum. Bu yüzden öğrendikten sonra kesin bir bilgi verebilirim. Size paylaşacağım sistemi önermek istiyorum bütün ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak ve memnun kalacağınızı düşünüyorum. Depolama konusunda sıkıntı çekerseniz bir süre sonra üzerine ihtiyaç ve tercihinize göre Hdd ekleme yapabilirsiniz. Kaynak : Vatanbilgisayar

Adsız.png

çok teşekkürler arkadaşlar güç kaynağım 750 artı 80 silver

Güç kaynağınız kaç watt tam olarak bilmiyorum. Bu yüzden öğrendikten sonra kesin bir bilgi verebilirim. Size paylaşacağım sistemi önermek istiyorum bütün ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak ve memnun kalacağınızı düşünüyorum. Depolama konusunda sıkıntı çekerseniz bir süre sonra üzerine ihtiyaç ve tercihinize göre Hdd ekleme yapabilirsiniz. Kaynak : Vatanbilgisayar

Eki Görüntüle 87617
16 ram fazla değilmi bence 8 yeterli gibi

çok teşekkürler arkadaşlar güç kaynağım 750 artı 80 silver

16 ram fazla değilmi bence 8 yeterli gibi

Atı yem koşturur, bilgisayarı ram coşturur.

8 yeter de artar günümüz oyunları için

Resimdeki sistemde RAM 8 GB yapılıp GTX 970 alınabilir

Gtx 970 ile R9 290 Performansı arasında çok büyük farklar yok. Fiyat performans konusunda ben r9 290'ı önde görüyorum

AMD Radeon R9 290 İncelemesi - Technopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Atı yem koşturur, bilgisayarı ram coşturur.

Gtx 970 ile R9 290 Performansı arasında çok büyük farklar yok. Fiyat performans konusunda ben r9 290'ı önde görüyorum

AMD Radeon R9 290 İncelemesi - Technopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
8 GB ve 16 GB en fazla 1 FPS fark eder günümüzde. 8 GB alıp aradaki fark ile HDD alıp depolama sıkıntısını çözmek daha mantıklı.

8 GB ve 16 GB en fazla 1 FPS fark eder günümüzde. 8 GB alıp aradaki fark ile HDD alıp depolama sıkıntısını çözmek daha mantıklı.

Bu görüşünüze katılıyorum. Kullanıcının bu şekilde bir ihtiyacı var ise ona göre tercih yapılabilir. Ramleri fps acışından değil işlem performansı açısından 16 GB önerdim. Olada bilir olmayada bilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı