26000 TL sistem toplama

• Konuyu başlatan spam
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 374
Hocam 3000 gibi fiyatlarda olan monitörlerde çok bir şey beklemeyin 144 Hz olsa bile ölü piksel gibi problemler yaşayabilirsiniz. Ve soğutucudan kastınız nedir, sıvı soğutma falan mı?

Ryzen 5600 eğer hava soğutma ile de soğuyabilirse hava soğutma da olur, soğuyamaz ise sıvı soğutma. Seçenek çok olsa bile çokca atarsanız sevinirim ☺️

Ryzen 5600 eğer hava soğutma ile de soğuyabilirse hava soğutma da olur, soğuyamaz ise sıvı soğutma. Seçenek çok olsa bile çokca atarsanız sevinirim ☺️

Çok ısınacağını zannetmiyorum hocam, alttaki kısımdan ekstra fan ekleyebilirsiniz isterseniz sıvı soğutmaya ihtiyaç olacağını düşünmüyorum. Ve ayrıca alacağınız zaman en az 1 TB olsun, malum yeni oyun boyutları çığır açtı.

21000TL kasa için, 5000-6000 TL'de klavye, mouse ve monitör için bütçem var. Hazır olur toplama olur hiç fark etmez. GTA V RDR2 detroid gibi oyunlar oynayacağım. Önerilerinizi bekliyorum iyi sosyaller.

Hocam 3000 gibi fiyatlarda olan monitörlerde çok bir şey beklemeyin 144 Hz olsa bile ölü piksel gibi problemler yaşayabilirsiniz. Ve soğutucudan kastınız nedir, sıvı soğutma falan mı?

3800e MSI 170Hz var Ghosting'in G'si yok aşırı kaliteli.

@spam niçin üzgün ifade bıraktınız hocam?

Eksiğimi tamamlamış olduğunuz hocam sağ olun. :)

Linkini atma şansınız var mı hocam ben de bu fiyatlarda monitör almayı düşünüyorum bir bakayım.

Çok ısınacağını zannetmiyorum hocam, alttaki kısımdan ekstra fan ekleyebilirsiniz isterseniz sıvı soğutmaya ihtiyaç olacağını düşünmüyorum. Ve ayrıca alacağınız zaman en az 1 TB olsun, malum yeni oyun boyutları çığır açtı.

Ayrı olarak alsam daha ucuza gelmez mi?

GameBooster TITAN 240 Rainbow 240mm Sivi Sogutucu | ITOPYA yeter değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı