2600TL Sistem Önerisi

Exitiale Plaga

Kilopat
Arkadaşlar ben bir sistem topladım kafamda fakat, bu konu hakkında sizin de görüşlerinizi bilmek istiyorum. Sizce topladığım sistem nasıl olmuş? Eksikleri var mı? Böyle sorularımı yanıtlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
pc.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle yazdıklarım tamamen kendi fikrim yanlışlıklar olabilir.
RAM'ı 8 Gb'a düşürürsen 90₺ kazanç sağlamış oluyorsun. Ssd'nin 120 Gb beni biraz idare eder, sonra para biriktiririm Hdd'yi eklerim dersen de 180₺ kazanç sağlıyorsun. Elde ettiğin 270₺ ile ekran kartını yükseltebilirsin. Hatta 650+270= 920₺ ile f/p açısından çok iyi olacağı söylenen RX480 alabilirsin. Ve bence kart tam performans çalışır. Darboğaz olmaz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Öncelikle yazdıklarım tamamen kendi fikrim yanlışlıklar olabilir.
RAM'ı 8 Gb'a düşürürsen 90₺ kazanç sağlamış oluyorsun. Ssd'nin 120 Gb beni biraz idare eder, sonra para biriktiririm Hdd'yi eklerim dersen de 180₺ kazanç sağlıyorsun. Elde ettiğin 270₺ ile ekran kartını yükseltebilirsin. Hatta 650+270= 920₺ ile f/p açısından çok iyi olacağı söylenen RX480 alabilirsin. Ve bence kart tam performans çalışır. Darboğaz olmaz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Çok güzel belirtmişsiniz fakat sadece bu siteden almak istiyorum bu sitede RAM'ın sadece 16GB'lık modeli var zaten pek sorun olacağını sanmam. Açıkçası steamda da fazla oyunum var programlar,oyunlar birde üstüne Windows'a 120GB yetmez. Ayrıca RX480 yeni bir kart olmasına rağmen ben pek AMD taraftarı değilimdir. Çünkü her zaman ek soğutucu,fan almak gerekir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı