2600X için ekran kartı önerisi

Bütçe
6.000 6.500

kiricocho

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba herkese. 2020 yılında bir siteden hazır sistem aldım. Sistem şu şekilde;
ASUS B450M anakart.
Galax 1660 Ti white mini (lanet olsun bu karta)
Ryzen 2600X işlemci.
16 GB RAM.
480 SSD.
550W Power.

Sorun şu ki ekran kartım artık düzgün çalışmıyor. Çoğu oyunda fanlarını sonuna kadar açıp kendini kapatıyor. Garantisi bitti bir kez tamire verdim lehimleri tekrar yapıldı denerek verildi. Sorun düzelmişti ama 6 ay geçti tekrar aynısı oldu. Ekran kartımı değiştirmek istiyorum. Bu sisteme uygun önerebileceğiniz 6000 TL civarında fiyatlı ekran kartı var mıdır? Veya indirimli fırsat bilgisayarlarından baştan komple yenisini alsam daha mı mantıklı olur? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese. 2020 yılında bir siteden hazır sistem aldım. Sistem şu şekilde;
ASUS B450M anakart.
Galax 1660 Ti white mini (lanet olsun bu karta)
Ryzen 2600X işlemci.
16 GB RAM.
480 SSD.
550W Power.

Sorun şu ki ekran kartım artık düzgün çalışmıyor. Çoğu oyunda fanlarını sonuna kadar açıp kendini kapatıyor. Garantisi bitti bir kez tamire verdim lehimleri tekrar yapıldı denerek verildi. Sorun düzelmişti ama 6 ay geçti tekrar aynısı oldu. Ekran kartımı değiştirmek istiyorum. Bu sisteme uygun önerebileceğiniz 6000 TL civarında fiyatlı ekran kartı var mıdır? Veya indirimli fırsat bilgisayarlarından baştan komple yenisini alsam daha mı mantıklı olur? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

0 olarak; XFX Ekran Kartı 8gb Swft 210 Rx6600 Gddr6 128bıt Hdmı Dp Dual (RX-66XL8LFDQ) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL. ASUS vs isterseniz; ASUS Dual Radeon Rx 6600 8gb 128 Bit Ekran Kartı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Yeni konular

Geri
Yukarı