2600X için sıvı soğutucu önerisi

senturk19

Hectopat
Kasa olarak Corsair ICUE220T kasasını belirledim ancak soğutucu için 700-800 TL kadar bir bütçem kaldı aklımda ML240L var ancak ML240L'yi aldığımda arkaya egzoz fanı alacak param kalmıyor. 120mm soğutucu alsam 2600X'i soğutur mu? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yerinde olsam satarım sıvıya vereceğim parayı ekler üst tabaka işlemci alırım. 2600x için sıvı soğutucuya yatırım yapma bence. Kendin bilirsin.

Içinde kontrolcüsü çıkmıyor yalnız, her anakart ile uyumlu değil. RGB onemli değilse, bosta SP120 fanim var. RGB ama kontrolcüsü yok, fan sıfır işime yaramıyor ve sana yollayım. Kargo ücretini ödersin sadece en son PTT kargo 16.5 TL'di. Boylece istediğin 240'lik sıvı sogutmani al.

Içinde kontrolcüsü çıkmıyor yalnız, her anakart ile uyumlu değil. RGB onemli değilse, bosta SP120 fanim var. RGB ama kontrolcüsü yok, fan sıfır işime yaramıyor ve sana yollayım. Kargo ücretini ödersin sadece en son PTT kargo 16.5 TL'di. Boylece istediğin 240'lik sıvı sogutmani al.
vallaha kardeşim yollarsan 10 numara olur kasadaki fanlar da SP120 zaten büyük dertten kurtarırsın beni soğutucu aramam saatlerce.

@senturk19 Ayıp ediyorsun tabiki, fakat şunu belirtiyim. Kontrolcü düğmeli ise en fazla 3 fanın ışığını yakıyor. Tecrübe ile sabittir. Fani aldım ve hiç kullanmadım sadece kutusu yok. Is yerim PTT kargoya yakın, yarın patpatlarim güzelce ve yollarım. Adresini [email protected] adresine yolla yeter.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı