2600X işlemci için Dark Freezer X120 soğutucu olur mu?

• Konuyu başlatan Nor0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 676

Nor0

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
2600X işlemcim stok fanıyla boşta 50'lerde yük altına 1 saat tutum 95 sabit ve bu durumda soğutucuyu değiştirmeye karar verdim altaki soğutucuyu almayı düşünüyorum sizce ideal midir bütçem 200 TL.

Daha iyisi var.

Hocam asıl mesele kasaya sığacak mı malum bütçe sorunu yüzünden kötü bir kasa aldım ama olmasa en kötü kapağı keserim. :D

Hocam asıl mesele kasaya sığacak mı malum bütçe sorunu yüzünden kötü bir kasa aldım ama olmasa en kötü kapağı keserim. :D

Kasa nedir? X120'nın sığdığı kasaya X123 de sığar.

İmzamda modeli hocam kötü bir kasa ama maddi durumum el vermiyor değiştirmeye.

130mm gösteriyor ama daha fazlasını alır gibi, işlemcinin ordan cama kadar bi' ölçüm yapın. 155mm'yi geçerse alın X123'ü.

Hayırlı olsun, standart bir termal macun performansı olacaktır. Ekstra bir şey beklemeyin derim.

Hayırlı olsun, standart bir termal macun performansı olacaktır. Ekstra bir şey beklemeyin derim.

Hocam para yok vala mecbur 250 TL tamamlamak için aldım zaten senede 1 kere değiştiriyorum macunları hazır macunlar değişirken soğutucuyuda değiştireyim dedim.

Ekran kartım ısınan bir kart 85 görüyor Artic MX-4 olduğu halde bilmiyorum ne yapacağım.

Hocam ürün bugün elime ulaştı monatjını yaptım performansı çok iyi %100 yükte 65 geçmiyor boşta 27 derece kesinlikle tavsiye ederim içinden çıkan Dark'ın macununu sürdüm ona rağmen güzel.

Hocam son bir sorum olacak işlemciyi stok ayarlarda kullanıyorum OC yapmayı düşünüyorum sizce ayarları nasıl yapayım ve kaç GHz çıkarayım.

Son düzenleme:
Ben bu konudan neden şimdi haberdar oluyorum? 🤔

Hocam ürün bugün elime ulaştı monatjını yaptım performansı çok iyi %100 yükte 65 geçmiyor boşta 27 derece kesinlikle tavsiye ederim içinden çıkan Dark'ın macununu sürdüm ona rağmen güzel.

İyi güzel, macun bi' sıkıntı çıkarmamış.

Hocam son bir sorum olacak işlemciyi stok ayarlarda kullanıyorum OC yapmayı düşünüyorum sizce ayarları nasıl yapayım ve kaç GHz çıkarayım.

Bu ayrı bir overclock konusu olabilir.

Geri
Yukarı