260TL Klavye Önerisi

BurakC

Kilopat
Daha fazla  
Geçenlerde konu açmıştım. Bütçemi biraz daha arttırıp 260TL'ye kadar yükselttim. Gündelik kullanım üstüne Dota, League of Legends, CS:GO ve Black Desert falan oynuyorum.

Şu anda Frisby FK-G34QU model bir klavye kullanıyorum. İşin saçma tarafı klavyeden ne kadar nefret etmiş olsam da tuşları hoşuma gidiyor. Bunu nasıl anlatabilirim bilmiyorum, çok ses çıkartmıyor tuşlar alçak ve boşta değil gibi hissediyorum. Olduğu yerde sallanmaması iyi hissettiriyor.

Mekanik olması zorunlu değil. Renkli olursa fena olmaz malzemesi kaliteli olsun mümkünse.
Ses hastası değilim hatta mümkünse çok çıkmasın.

6GV2'nin tuşa basma gücü biraz fazla gerekiyormuş, zarlı klavyelere uygulanan kuvvet ile karşılaştıramadım. Bu yüzden emin olamıyorum, öneriniz varsa eklerseniz sevinirim Motospeed vs. düşünmüyorum, yurt dışından getiremem.

• Steelseries 6gv2: 250 TL (Cherry MX Black)
  • Steelseries Apex Raw: Beyaz aydınlatma, 200TL
  • Steelseries Apex 350: RGB (2.el garanti + faturalı az kullanılmış 220TL)
  • MSI Interceptor DS 4200 klavye (Yeni çıkmış sanırım incelemesi olmadığından güvenemiyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalitesini tam bilmiyorum ama Everest Sgm- K77, 200 lira set olarak satılıyor kulaklık hoparlör klavye mouse var içinde öneririm.

Kalitesini tam bilmiyorum ama Everest Sgm- K77, 200 lira set olarak satılıyor kulaklık hoparlör klavye mouse var içinde öneririm.
Gidip de bu fiyatlarda Everest ürünler önermeyin. Madem konu hakkında fikir sahibi değilsiniz öğrenin sonra insanları bilgilendirin. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp.

Bütçeni 20 TL artırabilirsen bunu Logitech G710+ Mekanik Oyuncu TR Klavye (920-005705) Fiyatı.
40 TL artırabilirsen bunu öneririm. http://www.adeksstore.com/logitech-g610-orion-brown-mekanik-oyun-klavyesi-turkce

Gidip de bu fiyatlarda Everest ürünler önermeyin. Madem konu hakkında fikir sahibi değilsiniz öğrenin sonra insanları bilgilendirin. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp.

Bütçeni 20 TL artırabilirsen bunu Logitech G710+ Mekanik Oyuncu TR Klavye (920-005705) Fiyatı.
40 TL artırabilirsen bunu öneririm. Logitech G610 Orion Brown Mekanik Oyun Klavyesi Türkçe - Çanta ve Mousepad Hediyeli

Ben öneriyorum abi, bende böyle bir set yok tek kulaklığım var ben bunu alırım açıkcası, neyin kafasındasın anlamadım ben kalite arıcağıma set dizerim ayrı ayrı para vermem anlamadım ben seni. Adamı zorlamıyorum araştırcaklar sonuçta

Ben öneriyorum abi, bende böyle bir set yok tek kulaklığım var ben bunu alırım açıkcası, neyin kafasındasın anlamadım ben kalite arıcağıma set dizerim ayrı ayrı para vermem anlamadım ben seni. Adamı zorlamıyorum araştırcaklar sonuçta
Kalitesiz ürünleri set almaktansa, 1 tane alırım kaliteli alırım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı