2645 Liraya Core i5 4670K Sistem Toplama

OC yaparken bellekleri 3000 Mhz'e mi OC edeceksin ? Hayır. Intel alıp neredeyse 20 FPS kaybedeceksin. Ama aynı bütçeyle AMD alıp ekran kartına abanırsan daha iyi olur.

İşlemci sana 5 FPS kaybettirecek ama ekran kartın 15 FPS arttıracak. Mantık bu kadar basit.

AMD'ye neden güvenmiyorsunuz ? Nesi uyumsuz ? Intel konusunda bizim de bilgilerimiz var.

Fiyatı şişir ve sat !

OC yaparken bellekleri 3000 Mhz'e mi OC edeceksin ? Hayır. Intel alıp neredeyse 20 FPS kaybedeceksin. Ama aynı bütçeyle AMD alıp ekran kartına abanırsan daha iyi olur.

İşlemci sana 5 FPS kaybettirecek ama ekran kartın 15 FPS arttıracak. Mantık bu kadar basit.

AMD'ye neden güvenmiyorsunuz ? Nesi uyumsuz ? Intel konusunda bizim de bilgilerimiz var.

Fiyatı şişir ve sat !

Tamam kardeş bi bakayım yinede sen bana vatandan uyumlu anakart ve işlemci önerebilir misin ?

İntel Haswell ve Z87 anakartlar varken neden AMD alsın, şimdi Ivy Bridge önerince eski diyoruz Haswell al diyoruz, ama AMD'nin FX işlecileri olunca eski olmuyor mu? :)

İntel Haswell ve Z87 anakartlar varken neden AMD alsın, şimdi Ivy Bridge önerince eski diyoruz Haswell al diyoruz, ama AMD'nin FX işlecileri olunca eski olmuyor mu? :)

Benim şimdi çok kafam karıştı amd hakkında zaten bilgim yok olsa olsa çok azcık var :D
Ya bence bana bu performanslar yeter zaten pek ağır oyun oynamıyorum gta 4,ets,minecraft gibi oyunları oynuyorum bunlardada yüksek fps yapacağı için ben böyle bu sistemi almayı düşünüyorum.

- - - Güncellendi - - -

Kardeş yukarıdaki yazıları okumuyormusun.
Önüne geleni dizmişsin nerden baksan 3500 lira eder bu ben birde ayriyettren 1000 lira bütçem var onlada yeni kasa ve yeni monitor klavye ledli fan bunları almayı düşünüyorum o yüzden bu parçalar konusunda bütçeyi birazcık kıstım.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar hepinize önerileriniz için teşekkür ederim.
Son paylaştığım sistemi yarın alacağım :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı