2650 TL sistem önerisi

arkadaşım zaten oynar ise valorant oynar belki fm 2020 indirir oyun testlerine bakınca yeterli gibi geliyor bana
Hocam oyun testlerinde drop gözükmüyor fazla ama aldıktan 2 3 ay sonra her oyunda drop yiyorsunuz 2 çekirdekli bir işlemci artık kullanılamaz. @Mirac Acar attığı Neo 3 APU'yu alın o zaman çünkü biraz daha iyidir sizinkilerden.
maelsef onu alamayız 1 hafta sonra alacak sistemi:(

Arkadaşım zaten oynar ise Valorant oynar belki FM 2020 indirir oyun testlerine bakınca yeterli gibi geliyor bana

Maelsef onu alamayız 1 hafta sonra alacak sistemi:(
Sizin için bir şeyler denedim yakın zamanda ekran kartı almazsanız PSU yeterli olur en azından işlemci yüksek olduğu için Valorant CS gibi oyunlarda drop sorunu yaşamazsınız.

Sizin için bir şeyler denedim yakın zamanda ekran kartı almazsanız PSU yeterli olur en azından işlemci yüksek olduğu için Valorant CS gibi oyunlarda drop sorunu yaşamazsınız.
A66L4JCD kodlu Özel Toplama Bilgisayar
athlon işlemci yerine ryzen 3 2200g kullanınca 8gb ram yapmamız gerekiyo sonradan ram eklese olur mu
bu sistem mi daha iyi olur benim şimdi attığım sistem mi?

Benim attığım performans ve kalite olarak bir tık önde çünkü APU sistemlerde çift kanal RAM çok önemlidir.
tamam onu söylüyorum o zaman teşekkürler
bu sistemi alacağım sizin attığınızla aynı bir tek anakartı m2 anakart yaptım

Yeni konular

Geri
Yukarı