2666 MHz RAM 2400 MHz olarak çalışıyor

Kabul ediyorsa sorun yok tabii bir dene ama yine tek tek bakıp RAM Speed yazan bir yer bulman gerekiyor.

Yolladım bu gün kargo ile sıkıntı çıkmazsa para iadesi yapacak muhtemelen. Bu RAM nasıl benim bilgisayarım için?

Dosya Ekleri

• 776C09C5-3A51-41FD-BEF4-5E5C0440B844.jpeg
    776C09C5-3A51-41FD-BEF4-5E5C0440B844.jpeg
    72,6 KB · Görüntüleme: 28
Çok iyi olur reis Dell G3 3579 i7 8750hlı model.

Burada uyumlu ram ve ssd'ler yer alıyor . Bu siteden alışveriş yapınca seni arayıp aldığın ram veya ssd'nin uyumlu olup olmadığını söylüyorlar . Sitedeki Bigboy markası sadece samsung dram kullanır . Samsung olduğu için pek uyum sorunu olacağını sanmam.

https://www.google.com/maps/uv?pb=!...sAF1QipO2Grv2MgeQfAjr4CFZQxsM3yGaO6snKVoor9vU

Zaten bir arkadaşın yorumundaki resimde Bigboy kutusunda powered by samsung yazıyor.

Monster Adata ve bigboy RAM kullanıyor.

Burada uyumlu RAM ve SSD'ler yer alıyor. Bu siteden alışveriş yapınca seni arayıp aldığın RAM veya SSD'nin uyumlu olup olmadığını söylüyorlar. Sitedeki bigboy markası sadece Samsung DRAM kullanır. Samsung olduğu için pek uyum sorunu olacağını sanmam.

https://www.google.com/maps/uv?pb=!...sAF1QipO2Grv2MgeQfAjr4CFZQxsM3yGaO6snKVoor9vU

Zaten bir arkadaşın yorumundaki resimde bigboy kutusunda powered by Samsung yazıyor.

Reis attığın yerdeki sitenin önerdiği RAM'ler masaüstü RAM'i.

Çok iyi olur reis Dell G3 3579 i7 8750hlı model.

Burada uyumlu ram ve ssd'ler yer alıyor . Bu siteden alışveriş yapınca seni arayıp aldığın ram veya ssd'nin uyumlu olup olmadığını söylüyorlar . Sitedeki Bigboy markası sadece samsung dram kullanır .

Zaten bir arkadaşın yorumundaki resimde Bigboy kutusunda powered by samsung yazıyor.

Reis attığın yerdeki sitenin önerdiği RAM'ler masaüstü RAM'i.
Haha gene karışmış bu sitenin altyapısı :)

Doğru olanları bunlar buradan sipariş verirsen uyar yanlış ram var diye :)

İçinde takılı olan RAM'in fotosunu atsan gerçi aynı markanınkini alsan çok fark olacağını sanmıyorum. Aynı MHz zaten.

Reis SK Hynix RAM'leri çok aradım da satan yer yok 1 tane var o da fahiş fiyata koymuş mecbur başka marka alacağım.

Burada uyumlu RAM ve SSD'ler yer alıyor. Bu siteden alışveriş yapınca seni arayıp aldığın RAM veya SSD'nin uyumlu olup olmadığını söylüyorlar. Sitedeki bigboy markası sadece Samsung DRAM kullanır.

Zaten bir arkadaşın yorumundaki resimde bigboy kutusunda powered by Samsung yazıyor.

Doğru olanları bunlar buradan sipariş verirsen uyar yanlış RAM var diye :)

Reis taksitle alacağım Hepsiburada üzerinden almak istiyorum o sebepten.

Burada uyumlu RAM ve SSD'ler yer alıyor. Bu siteden alışveriş yapınca seni arayıp aldığın RAM veya SSD'nin uyumlu olup olmadığını söylüyorlar. Sitedeki bigboy markası sadece Samsung DRAM kullanır.

Doğru olanları bunlar buradan sipariş verirsen uyar yanlış RAM var diye :)

Hepsiburada da aynı RAM 470 TL ben başka bir marka bakacağım Crucial uyumlu gözüküyor sistemimle oda mikron un alt markası bence bir sıkıntı çıkarmaz.

Son düzenleme:
Reis SK Hynix RAM'leri çok aradım da satan yer yok 1 tane var o da fahiş fiyata koymuş mecbur başka marka alacağım.
Samsung ve Hynix beraber düzgün çalışıyor . Benim ram'ler öyle .

Reis taksitle alacağım Hepsiburada üzerinden almak istiyorum o sebepten.

Hepsiburada da aynı RAM 470 TL ben başka bir marka bakacağım Crucial uyumlu gözüküyor sistemimle oda mikron un alt markası bence bir sıkıntı çıkarmaz.
Micronla sıkıntı olabilir düşük hızda çalışabiliyor . Samsung yada Hynix olma ihtimali olan ram'lere bak derim.
Benim bir ram hynix bir ram samsung
Samsung ve Hynix beraber düzgün çalışıyor . Benim ram'ler öyle .

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 24
Samsung ve Hynix beraber düzgün çalışıyor. Benim RAM'ler öyle.

Micron'la sıkıntı olabilir düşük hızda çalışabiliyor. Samsung ya da Hynix olma ihtimali olan RAM'lere bak derim.
Benim bir RAM Hynix bir RAM Samsung.

Samsung ve Hynix beraber düzgün çalışıyor. Benim RAM'ler öyle.

Sitesinde %100 uyumlu gözüküyor benim bilgisayarımla bu şekilde resimde gördüğün üzere.
Sitesinde %100 uyumlu gözüküyor benim bilgisayarımla bu şekilde resimde gördüğün üzere.
Crucial ın RAM i

Dosya Ekleri

• AEA20B58-DC06-431F-B640-6EE07358BC80.jpeg
    AEA20B58-DC06-431F-B640-6EE07358BC80.jpeg
    57,9 KB · Görüntüleme: 34

Yeni konular

Geri
Yukarı