27.000 TL'ye oyun ve render için laptop önerisi

keremy34

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir laptop almayı düşünüyorum oyun ve video render falan işleri için bütçem en fazla 27 bin civarında. Masaüstü hazır monitör falan dahil sistemde bulamadım. Bu fiyatlara öneriniz varsa onu da söyleyebilirsiniz. Daha iyi bir laptop öneriniz varsa onu da söylenebilirsiniz. Hepsiburada'dan 3 ay ertelemeli taksitle alacağım, ona göre önerebilirseniz sevinirim.

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...GT?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail

Bunun üzerine 1 2 parçasını ikinci el alarak guzel bir sistem dizebilirsiniz. Bu fiyata 0 4060 sistem de var ama genelde işlemcisi guzel olmuyor. Laptop kullanmak zorunda degilse insan kullanmamali.

Artı -1 Eksi

Bunun üzerine 1 2 parçasını ikinci el alarak guzel bir sistem dizebilirsiniz. Bu fiyata 0 4060 sistem de var ama genelde işlemcisi guzel olmuyor. Laptop kullanmak zorunda degilse insan kullanmamali.
hocam hepsiburada uzerinden uc ay ertelemeli taksitle alicam en onemli kriter o suan benim için o yüzden oradan bulmam gerekiyor kasa da koyacak yerim yok öğrenci evindeyim mecburen laptop daha alınası geliyor o yüzden

Hocam hepsiburada uzerinden uc ay ertelemeli taksitle alicam en onemli kriter o suan benim için o yüzden oradan bulmam gerekiyor kasa da koyacak yerim yok öğrenci evindeyim mecburen laptop daha alınası geliyor o yüzden.
Hazır sistem ve monitör'ü bulamadığınız için mi alamıyorsunuz yoksa bu dedikleriniz yüzünden mi? İkisi farklı şeyler ama siz ikisini de söylüyorsunuz.

Geri
Yukarı