27" 1080p monitör önerisi

Değil hocam SS "Super Speed" anlamına geliyor.
Haklısınız @P R O F O U N D hocam ancak benim bildiğim ok işaretinin yanında DP simgesinin de yer alması görüntü verebildiği anlamına geliyor. Şunun gibi:

1683803138710.png

O halde 27 inç olarak tavsiyem Philips 27M1N5200PA/00 olacaktır çünkü AOC Agon AG274FZ modeli gereksiz pahalı.
Hocam AOC'un fiyat tablosu grafiğine baktığımızda stabilitesi neredeyse hiç yok. 1 haftada anormal bir fiyat artışına uğramış mesela. Philips hep stabil 7k civarında iken AOC 4 gün önce 8399 TL'yi görmüş. 7k ve 8.3k fiyatlarını baz alırsak, tercihiniz bu sefer hangisinden yana olurdu? Karşılaştırmalarda AOC'un Philips'e göre, özellikle renk kalibrasyonu konusunda, üstünlükleri var çünkü. 1300 TL fiyat farkı beni zorlamaz, iyisi hangisiyse onu almak isterim.

Kablo olarak tavsiyem Amazon.com.tr budur.

@Saint Lucia Hocam kabloyu inceledim ve VESA Sertifikası'nın olmadığını gördüm. O nedenle bu kablo daha mantıklı duruyor gibi.

Haklısınız @P R O F O U N D hocam ancak benim bildiğim ok işaretinin yanında DP simgesinin de yer alması görüntü verebildiği anlamına geliyor. Şunun gibi:

1683803138710-png.png
Bazılarında gösterilmeyebiliyor hocam, başıma gelmişti. En iyisi @Saint Lucia hocamın dediği gibi kılauvza bakmak.
Hocam AOC'un fiyat tablosu grafiğine baktığımızda stabilitesi neredeyse hiç yok. 1 haftada anormal bir fiyat artışına uğramış mesela. Philips hep stabil 7k civarında iken AOC 4 gün önce 8399 TL'yi görmüş. 7k ve 8.3k fiyatlarını baz alırsak, tercihiniz bu sefer hangisinden yana olurdu? Karşılaştırmalarda AOC'un Philips'e göre, özellikle renk kalibrasyonu konusunda, üstünlükleri var çünkü. 1300 TL fiyat farkı beni zorlamaz, iyisi hangisiyse onu almak isterim.
AOC'un Philips'e karşı pre-kalibrasyon konusunda hiçbir üstünlüğü yok hocam. Philips'in de fabrikadan çıkış kalibrasyonu gayet iyi; DeltaE değeri 1'e yakın. Daha ne olsun ki? AG274FZ modelinin tek üstünlüğü malzeme kalitesi çünkü AOC markası Agon serisini premium parçalar ile donatıyor.

Ben aralarındaki farkı söyledim ve fiyat farkı 1300 TL, kararı siz verin.

@Saint Lucia Hocam kabloyu inceledim ve VESA Sertifikası'nın olmadığını gördüm. O nedenle bu kablo daha mantıklı duruyor gibi.
Evet, USB-C to DP alamadığınız takdirde bu kabloyu öneririm hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı