27 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
27.000 TL

Vady

Picopat
Daha fazla  
Bir arkadaşım öneri istedi. Tabii ben de 30 binden aşağı atamadım. Mümkünse i7, en az 8 GB RAM sağlam bir ekran kartı olsun diyor. 27 bin TL ve altı öneri verebilirseniz beni de onu da mutlu etmiş olursunuz😀

Pardon i7 diyor ama bu da işini görür.

Ya da illa Intel işlemci olmasını istemiyorsa arkadaşın attığı Acer Nitro 16 alınabilir.

Gözüme en çok çarpan F/P laptop sanırım bu:

i7 desen var (normalde performansa göre işlemci alınır ama şansına 13. nesil i7 buldum), 24 GB DDR5 RAM var, RTX 4050 ekran kartı var. Biraz daha zorlarsa bütçeyi RTX 4060 düşünebilir.

Alınmaz bence paneli kötü normal Nitro'lara göre daha fazla ısınıyor.

i7 desen var (normalde performansa göre işlemci alınır ama şansına 13. nesil i7 buldum), 24 GB DDR5 RAM var, RTX 4050 ekran kartı var. Biraz daha zorlarsa bütçeyi RTX 4060 düşünebilir.
V15 serisi alınmaz.

Bir arkadaşım öneri istedi. Tabii ben de 30 binden aşağı atamadım. Mümkünse i7, en az 8 GB RAM sağlam bir ekran kartı olsun diyor. 27 bin TL ve altı öneri verebilirseniz beni de onu da mutlu etmiş olursunuz😀
İ7'ye falan gerek yok. Bütçenin en iyisi

V15 serisi alinmaz. Kotudur.

İlla i7 olacak diye bir şey yok nesile göre belli olur. Masaüstü istemiyor mu?

Hocam çok geziyor diye laptop istiyor bir de arkada çok program çalıştıracakmış falan filan.

Pardon i7 diyor ama bu da işini görür.

Ya da illa Intel işlemci olmasını istemiyorsa arkadaşın attığı Acer Nitro 16 alınabilir.

Alınmaz bence paneli kötü normal Nitro'lara göre daha fazla ısınıyor.

V15 serisi alınmaz.

i7'ye falan gerek yok. Bütçenin en iyisi.

V15 serisi alinmaz. Kötüdür.

Herkese teşekkür ederim Acer Nitro 16'yı sordum bir inceleyecekmiş hoşuna da gitmiş yeniden teşekkürler🙂

@sivaslikangal58 hocam affedersiniz bir şey daha soracağım çok Ryzen çok ısınıyor demişler doğru mudur bu model için de?

Geri
Yukarı