27 bin TL'ye Acer Nitro AN515-58-75rn alınır mı?

Bütçe
27K
Bugün Monster mağazasına gidip v21.7 ve v20.4 modellerine baktım. v21 bütçemi aşıyor. v20.4 ise kasası pek kaliteli durmuyor. Hp Victus modelini de Vatan Bilgisayarda inceledim ama Acer daha mantıklı geliyor. Hala kararsızım ama...

Bugün Monster mağazasına gidip v21.7 ve v20.4 modellerine baktım. V21 bütçemi aşıyor. V20.4 ise kasası pek kaliteli durmuyor. HP victus modelini de vatan bilgisayarda inceledim ama Acer daha mantıklı geliyor. Hala kararsızım ama...

V20.4 klavyesi hayal kırıklığı uğratabilir.
(Hissiyatı kötü. Premium havası vermiyor.)
Acer'de bildigim kadarıyla fanlar görültülü çalışıyor. (kulaklıksız oynanmaz dereceye gelebilir.) Acer'de tek modül 16 GB bellek bulunmakta. Bu haliylede performans kayıplarına neden oluyor.
Hatırladığım kadarıyla tek modül olmasına rağmen sıcaklıklar yüksek idi. Bir de çift kanal takıldığında performans artışı ile birlikte CPU ve GPU binen yük artacaktır. Bu da daha cok sıcaklık demek. Bu yüzden v20. 4 modelini önermiştim.
V20. 4 modelinde eğer bir stand veya kaliteli bir sogutucu ile desteklerseniz gerçekten 5-10 derece düşecektir. (ortam sıcaklığıda etkili.)

Hocam benim de 25-30 bin lira civarı bir param var bu sene mühendislik kazandım laptop lazım olacak gibi oyun olarak da Valorant, Apex ve Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynuyorum sence bu laptop işimi görür mü? Veya hangi laptopu almalıyım?

Monster buradan başka öven ben görmedim herkes almayın diye inliyor. Altına soğutucu koy monster iyi yazan arkadaş diğer markaya niye soğutucu koymuyorsun :)

Monster buradan başka öven ben görmedim herkes almayın diye inliyor. Altına soğutucu koy Monster iyi yazan arkadaş diğer markaya niye soğutucu koymuyorsun :)

Mosnter modele göre önerilir araştırısan görürsün sen de. Thongfang üretimi modeller alınır Clevo üretimi olanlar alınmaz. + olarak MSI üretimi olanlar da alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı