27 bin TL'ye kadar gaming laptop önerisi

Bütçe
Maksimum 27.000 TL
Ciddiye almamız için gerekçe lazım. Lütfen faydalı olabilecek yorum ve tespitlerini bizimle paylaş.

Aynı fiyata rakipleri 16 RAM 512SSD 4050 veriyorken Casper niye iki katını veriyor biliyor musun? Çünkü kalitesiz. Böyle pazarlıyor kendini. Kasa kalitesi kalitesiz. Ekranı kalitesiz. Isınma sorunu var.

Attığım Nitro 16 daha iyi.

Aynı fiyata rakipleri 16 RAM 512SSD 4050 veriyorken Casper niye iki katını veriyor biliyor musun? Çünkü kalitesiz. Böyle pazarlıyor kendini. Kasa kalitesi kalitesiz. Ekranı kalitesiz. Isınma sorunu var.

oda iyimiş ancak lenovo daha ucuz gibi

güzelmiş buda fiyatı özellikleri diğerinden daha iyi harbiden

Attığım Nitro 16 daha iYani

Marka bazlı eleştiriden ziyade ürün bazlı eleştiri daha mantıklı diye düşünüyorum. Nitekim ürünün yorumlarında sesten ötürü rahatsızlık dile getirilmiş ancak ısınma konusunda şikayet göremedim satıcının yorumları arasında. Maksat ürünü üvmek değil ama bana sıcak geldi. şahsen kartımın limiti 17.999 tl olduğu için alamadım ancak yeterli limit olsaydı vade farksız 6 taksitte alıp abime hediye etmeyi düşünüyodum.

Marka bazlı eleştiriden ziyade ürün bazlı eleştiri daha mantıklı diye düşünüyorum. Nitekim ürünün yorumlarında sesten ötürü rahatsızlık dile getirilmiş ancak ısınma konusunda şikayet göremedim satıcının yorumları arasında. Maksat ürünü üvmek değil ama bana sıcak geldi. şahsen kartımın limiti 17.999 tl olduğu için alamadım ancak yeterli limit olsaydı vade farksız 6 taksitte alıp abime hediye etmeyi düşünüyodum.
Acer AN515-58-55QR NH.QLZEY.003 i5-12500H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" 144 Hz W11H Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri şuan aralarında bu gözüme daha uygun ve daha iyi geldi bunu almayı planlıyorum şimdilik farklı önerileriniz yoksa eğer ki.

Marka bazlı eleştiriden ziyade ürün bazlı eleştiri daha mantıklı diye düşünüyorum. Nitekim ürünün yorumlarında sesten ötürü rahatsızlık dile getirilmiş ancak ısınma konusunda şikayet göremedim satıcının yorumları arasında. Maksat ürünü üvmek değil ama bana sıcak geldi. Şahsen kartımın limiti 17.999 TL olduğu için alamadım ancak yeterli limit olsaydı vade farksız 6 taksitte alıp abime hediye etmeyi düşünüyordum.

Ürün bazlı söylüyorum zaten? Aynı fiyata daha iyi kasa kalitesi, ekran kalitesi ve soğutma kalitesi için Nitro 16 alınmalı.

Geri
Yukarı