27 inç monitör sıkıntı çıkarır mı?

Üründe arıza olmadığı sürece iade edemiyorsun dostum satış sözleşmesini oku. Ölü piksel bir kusurdur elbette iade edilir.

İlk 2 hafta koşulsuz şartsız iaden var.

Bende bir tane kırmızı nokta var, iade almadılar. Sözleşme gereği elektronikte kutusu açılınca iade edemiyormuşsun. Garantiye başvurmamı söylediler. Garantide en az 3 noktada sorun olmadığı sürece arıza sayılmaz, ürün garantiye girmiyor dedi. Elimde patladı monitör, öyle kullanıyorum.

Artık aklında bulunsun kesinlikle ölü piksel var çatlak var kırık var ses gelmiyor deme iade ederken. Kalitesini beğenmedim iade ediyorum yaz 14 günlük hakkını kullan. Diğer türlü servise yönlendirirler.
En iyi panel hangisi idi sizce?

Selam MSI 27inc aşağıdaki modelinde ghosting sorunuda yok renkleride çok iyi. Ben IPS panellere alışamadım beyazlar sarı gibi geliyor siyah desen tam siyah değil.

Bende bir tane kırmızı nokta var, iade almadılar. Sözleşme gereği elektronikte kutusu açılınca iade edemiyormuşsun. Garantiye başvurmamı söylediler. Garantide en az 3 noktada sorun olmadığı sürece arıza sayılmaz, ürün garantiye girmiyor dedi. Elimde patladı monitör, öyle kullanıyorum.

Tuketici haklarina sikayet etmeni öneririm. Ölü pixel ürün satıp iade almıyorlar ve garanti karsilamiyorsa haklarini savun. Yanlış anlama seni kandiriyorlar bilgin olsun.

İnanmayanlar için aşağıya iade ettiğim monitörleri bırakıyorum 1 tanede N11'de var fakat o hesaba giremiyorum.
Şunu da not olarak ekleyeyim kutusunu ve içerisini açarken kesinlikle zarar vermeyin nasıl çıkardıysanız öyle geri paketleyip gönderin almama ihtimalleri yok.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-04-25 at 00.23.46 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2022-04-25 at 00.23.46 (1).jpeg
    50 KB · Görüntüleme: 40
  • WhatsApp Image 2022-04-25 at 00.23.46 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2022-04-25 at 00.23.46 (2).jpeg
    52,2 KB · Görüntüleme: 43
  • WhatsApp Image 2022-04-25 at 00.23.46 (3).jpeg
    WhatsApp Image 2022-04-25 at 00.23.46 (3).jpeg
    52,4 KB · Görüntüleme: 37
  • WhatsApp Image 2022-04-25 at 00.23.46.jpeg
    WhatsApp Image 2022-04-25 at 00.23.46.jpeg
    38,3 KB · Görüntüleme: 35
  • WhatsApp Image 2022-04-25 at 00.23.47.jpeg
    WhatsApp Image 2022-04-25 at 00.23.47.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 40
İnanmayanlar için aşağıya iade ettiğim monitörleri bırakıyorum 1 tanede N11'de var fakat o hesaba giremiyorum.
Şunu da not olarak ekleyeyim kutusunu ve içerisini açarken kesinlikle zarar vermeyin nasıl çıkardıysanız öyle geri paketleyip gönderin almama ihtimalleri yok.
konudan bağımsız, hocam aoc g2u'yu neden iade ettiniz? yorumlarınızı söyler misiniz?

Koşulsuz şartsız 2 hafta süren var, ne anlatıyorsun sen?
Bu bahsettiğin cayma hakkı için geçerli. Ürünü alıp, hiçbir şekilde kullanmayıp geri iade edebilme hakkı deniyor buna. Onun dışında bu şekilde bir hakkı yok. Satıcısı Amazon vs. olur beğenmedim diye iade edebilir. Diğer türlü hepsiburada veya buna benzer sitelerde böyle haklarınız yok.

AOC 27 nasıldı hocam?

İlk 2 hafta koşulsuz şartsız iaden var.

Artık aklında bulunsun kesinlikle ölü piksel var çatlak var kırık var ses gelmiyor deme iade ederken. Kalitesini beğenmedim iade ediyorum yaz 14 günlük hakkını kullan. Diğer türlü servise yönlendirirler.

Selam MSI 27inc aşağıdaki modelinde ghosting sorunuda yok renkleride çok iyi. Ben IPS panellere alışamadım beyazlar sarı gibi geliyor siyah desen tam siyah değil.

Koşulsuz şartsız iade açılmamış ürünlerde geçerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı