27 inç monitör tavsiyesi

TRali53

Centipat
Daha fazla  
Özellikleri:
G-Sync veya Adaptive Sync.
IPS.
165Hz üstü.
Curved varsa olsun.
Hoparlörsüz ve dokunmatiksiz.
Kaliteli bir şey var mı önerilerinizi bekliyorum.

Özellikleri:
G-Sync veya Adaptive Sync.
IPS.
165Hz üstü.
Curved varsa olsun.
Hoparlörsüz ve dokunmatiksiz.

Kaliteli bir şey var mı önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe 5-6 bin.

Bilgi edinmek amacıyla soruyorum 1080P'de 27" monitörlerin pikselleri belirgin oluyor diyorlar doğru mu?

27 inç ekranda 1080p çözünürlük piksel saydırır. 1440p veya 4K tercih edilmeli. bu zamandan sonra da zaten 1080p monitör alınmaz paraya yazık.

Bilgi edinmek amacıyla soruyorum 1080P'de 27" monitörlerin pikselleri belirgin oluyor diyorlar doğru mu?
Benim rampage monitör var büyük hata ettim va panel aldım sayılıyor

Adaptive sync.
Ne kadar mesafeden baktığına bağlı. 70 80 cm'den bakarsan saymazsın.
Hocam
Adaptive sync.
Ne kadar mesafeden baktığına bağlı. 70 80 cm'den bakarsan saymazsın.
Hocam 24 inç için öneriniz varmı 1080 p ips G-Sync veya adaptive Sync 165hz üstü yine hoparlör vesaire gerek yok

Şu an bu monitörü kullanıyorum gayet iyi. 60 santim mesafeden kesinlikle pikselleşme olmuyor ancak 30 40 santim mesafede oluyor ki 1440p'de de oluyor aynı mesafeden. G-Sync desteğini Freesync premium ile yapıyor zaten Nvidia ayarlarında G-Sync desteği var diyor. Başka sorunuz varsa istediğiniz gibi sorabilirsiniz. Ayrıca hoparlörü var ve 2×3W yani laptopumdakinden daha güçlü ve net ancak basları kötü. Parlaklık zaten segmentindekilere göre daha yüksek ve iyi kontrast da öyle.

Benim rampage monitör var büyük hata ettim va panel aldım sayılıyor

Hocam

Hocam 24 inç için öneriniz varmı 1080 p ips G-Sync veya adaptive Sync 165hz üstü yine hoparlör vesaire gerek yok

GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA hocam bu nasıldır?

Geri
Yukarı