27 Inc monitör vs 32 Inc monitör

cancan1135

Hectopat
Merhabalar, bugün Hepsiburada'dan 27. 2K 165 HZ monitör aldım kargoda şu an, MAG272QP modeli, kafama takılan soru var aynı fiyata 32. AG32cq modeli var, monitörün kavisli olması benim için bir şey değiştirmiyor açıkçası siz olsanız hangisini alırdınız, kasam 2K besleyebilecek bir donanımda bu arada şimdiden teşekkürler yorumlara göre gelince iade edip değiştirebilirim.

Keskinlik farkı hariç ufakta bir yenileme farkı var hocam sizin aldığınız 165Hz MAG272QP 144Hz bu da FPS oyunlarda sizin yararınıza. Ayrıca aldığınız modelde HDR var panelde bu yüzden bence doğru tercih yapmışsınız kişisel görüşüm 31.5'de oyun oynamak özellikle FPS oyunlarda bayağı zor olabiliyor.

Keskinlik farkı hariç ufakta bir yenileme farkı var hocam sizin aldığınız 165Hz MAG272QP 144Hz bu da FPS oyunlarda sizin yararınıza. Ayrıca aldığınız modelde HDR var panelde bu yüzden bence doğru tercih yapmışsınız kişisel görüşüm 31.5'de oyun oynamak özellikle FPS oyunlarda bayağı zor olabiliyor.

Açıkçası bende 32. de oyun oynarken zorlanırım diye 27'yi tercih ettim içime su serptiniz 😁
Tabiki 32 Inc tercih ederdim. Kim büyük ekran istemezki?

Birkaç yorumda 32. de oyun oynarken zorlandım diyenler olmuştu odaklanmada sıkıntı yaşatıyormuş o yüzden 27 tercih ettim açıkçası.
@Recep Baltaş konuya sizin yorumunuzda benim için çok önemli Recep bey.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı