27" ve üzeri 144 HZ 2K Monitör Tavsiyesi VA/IPS

kralkorkmaz2001

Hectopat
Daha fazla  
Monitör alacağım fakat VA ve IPS panel arasında kaldım. Tercihim bu özelliklerde en uygun fiyatlı monitörü seçmek kısacası fiyat performans arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

@Skyblues85 2000 TL'nin üzerine çıkmak istemiyordum fakat öyle bir şansım yok maalesef 2000 TL'nin üzerine çıkacağım aöa olabildiğince en düşük limit. Kaliteli üründe olabilen en düşük fiyatı arıyorum.

Son düzenleme:
@Skyblues85 2000 TL'nin üzerine çıkmak istemiyordum fakat öyle bir şansım yok maalesef olabildiğince en düşük limit ama kaliteli üründe olabilen en düşük fiyatı arıyorum.
MSI MAG veya MPG modelleri 2500TL'ye 27" 1440p bulunabiliyor fakat 1080p'leri 1700TL'ye bile bulursun. MPG27CQ kullanıyorum memnunum.

@Technolock Acer ile ilgili marka isminden ötürü tereddütüm vardı önerir misiniz almayı. Birde sistemimi 2k için kurdum o yüzden 2k monitör almak istiyorum
O zaman bütçe belirtirseniz daha spesifik bir öneri olmuş olur. Yukarıda 2000TL ye kadar demişsiniz ama 2K için daha üzeri bir bütçe belirtmeniz lazım çıkabileceğiniz maksimum limit nedir?

@Technolock Orda şunu demek istedim o kadar çıkmak istemiyordum fakat 2k olmasını istediğim için çıkacağım tam olarak bir bütçem yok başlıktaki özelliklere sahip en iyi F/P ürününü arıyorum aynı zamanda en uygun fiyat olanı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı