270 derece direksiyon ile ETS oynanır mı?

Ben 270 derece 15 yıllık direksiyon ile 190 basıyorum viraja bir girişim var gören mezarda.(!)
Hassasiyet ayarı güzel ayarlarsan sorun olmaz.
Direksiyon Microsoft Sidewinder Force Feedback Wheel.
Her türlü hassas değil. O zaman herkes 270 derece direksiyon alıp, diğerlerine o kadar para harcamaz.

2. el Rampage v900-s bakıyorum, önerir misiniz?

Neden? O fiyata Logitech Driving Force GT alabilirsin. Sakın alma Rampage'i. PS4'te de oynayabilmek için alıyorsan yine de yanlış bir seçim olur.

Neden?
Rampage'in ne kötü özelliği var?

Malzeme kalitesi düşük, Force Feedback yerine titreşim motoru var, ölü bölge sorunu var, kullanımı hisli bir kullanım sağlamıyor. Aynı fiyata Logitech Driving Force GT alabilirken onu alırsan senin tercihindir, ben tavsiyemi yapayım da gerisi senin takdirindir.

Malzeme kalitesi düşük, Force Feedback yerine titreşim motoru var, ölü bölge sorunu var, kullanımı hisli bir kullanım sağlamıyor. Aynı fiyata Logitech Driving Force GT alabilirken onu alırsan senin tercihindir, ben tavsiyemi yapayım da gerisi senin takdirindir.
Direksiyonlar hakkında, modeller hakkında fazla bilgim olmadığı için sordum. Sence 600 liraya alınabilirse v900-s almak mantıklı mı 2 kez kullanılmış ürünü?

Direksiyonlar hakkında, modeller hakkında fazla bilgim olmadığı için sordum. Sence 600 liraya alınabilirse V900-S almak mantıklı mı 2 kez kullanılmış ürünü?

O direksiyona 600 TL bile çok diyeyim. Bütçeni biraz daha 800-850 TL civarına çıkaramıyorsan al ama ben önermem.

Geri
Yukarı