270 TL kulaklık önerisi

Frekans aralığı hiçbir şey belirtmiyor. İnsanlar zaten 20hz'den sonrasını algılayamıyor, frekans aralığı 28hz olsa ne olacak? Sürücü büyüklüğü gibi bu da marketleme stratejisi, senin gibi araştırmayıp bilmediği şeyler hakkında konuşan insanları kandırıyorlar. Önemli olan frekans yanıtı ama onunla da kesin bir şey denilmez.

İncemeler dediğin 1 - 2 metin yazmış adamlar mı? En dandik siteleri bulup koymuşsun nasıl olduysa. Teknik veri de herhalde ''frekans aralığı'' oluyor. Vay.

Neyse, istediğini alabilir.
Emin ol senden az biliyorum kandırıyorlar beni üstad (!).

Frekans aralığını metine kopyala yapıştır yapıp ''Bunun frekans aralığı daha büyük o yüzden daha iyi olmalı'' dediğine göre evet. Az çok bir şey bilmiyorsun demektir.
kardeşim james eşşek kulaklığına para verdiğim için pişmanım sono kulaklık elime yeni ulaştı yarım saat oldu ve deneyimlerim mükemmel şuan sadece telefondan deneyebildim o james eşşek sözde 7.1 bu stereo kulaklık onun 7.1ini ezer geçer tek sorun kulak pedleri kalitesiz geldi yani ağrı yaptı çok az bir kullanımda onun dışında baya güzel kulaklık teşekkürler önerin için.

kardeşim james eşşek kulaklığına para verdiğim için pişmanım sono kulaklık elime yeni ulaştı yarım saat oldu ve deneyimlerim mükemmel şuan sadece telefondan deneyebildim o james eşşek sözde 7.1 bu stereo kulaklık onun 7.1ini ezer geçer tek sorun kulak pedleri kalitesiz geldi yani ağrı yaptı çok az bir kullanımda onun dışında baya güzel kulaklık teşekkürler önerin için.
Önemli değil. Rahat olduğunu duymuştum, galiba birkaç gün alışmanız lazım veya kulaklığın gevşemesi lazım. Hayırlı olsun bu arada.

Deneyimlerini paylaşır mısın lütfen oyunlarda ses nasıl(oynuyorsan özellikle CS:GO)

En çok CS:GO oynuyorum uzun süre oynadığımda kulaklarımı ağrıtıyordu biraz fakat kulağıma denk gelen boyutta açmıştım uzunluğunu daha da uzatıp serbest bıraktığımda ağrıtmıyordu boyundan bahsediyorum bu arada yine uzun kullanımlarda ağrıtıyor tek şikayetim bu kafa ağrıtmıyor asla sadece kulak ve ses deneyimine gelecek olursak mükemmel fiyatını hak eden bir kulaklık olduğunu düşünüyorum. Sözde 7.1 James Donkey 710 almıştım ondan abartmak gerekirse 1000KAT daha iyi ses kalitesine sahip adamların nereden geldiğini vs her şey çok iyi duyuluyor şu an fiyatı 250TL olması lazım 250 TL'ye değer almalısın.

Geri
Yukarı