270 TL Red Switch Klavye Önerisi

Kırmızı anahtarlarda atlama noktası var, bu yüzden alışmadığınız için iki kere basma durumu oluyor. Mavi anahtarlarda atlama noktası olmadığı için böyle bir durumla karşılaşmıyordunuz. Zamanla alışırsınız dert etmeyin. Mavi ve kahverengi anahtarlarda geri bildirim olduğundan bastığınızı hissedersiniz, fakat kırmızı anahtarlarda bu yok.
Gerçekten o baya sıkıntı oluyo bide tuşa çok ama çok az bile basılsa çalışıyor bunlar sıkıntı

Ama hala bir klavyeye 220 tl verdiğim için mutsuzum
Kırmızı switchler diğerlerine göre biraz daha hafiftirler. Bence bir 8-9 gün daha kullanın baktınız olmadı iade edersiniz.
Edit: 8-9 gün kullanın dememin sebebi bazı mağazalar 14 gün iade süresi veriyor bazıları da 7 gün. Ben 14 olarak varsaydım. Hangi siteden aldığınızı da söyler misiniz?
Evet Haklsınız Hepsiburadadan aldım ve iade süresi 14 günmüş kullanılmamış olması gerek diyor ama biraz yazı yazma ve oyun oynamadan sıkıntı olmaz galiba

İlk kullandığımda ben de öyle hissettim. Basmadığım halde tuşa bastığımı algılıyordu klavye. Hatta normalde klavyeye bakmadan yazabilen ben gözümü ayırmadım yanlış tuşlara basmamak için. Bir süre sonra ise alışıyorsunuz. Şu an hala zaman zaman hata yapıyor olsam da normal hatalar açıkçası. Elinizin alışması gerek kısaca.

İlk kullandığımda ben de öyle hissettim. Basmadığım halde tuşa bastığımı algılıyordu klavye. Hatta normalde klavyeye bakmadan yazabilen ben gözümü ayırmadım yanlış tuşlara basmamak için. Bir süre sonra ise alışıyorsunuz. Şu an hala zaman zaman hata yapıyor olsam da normal hatalar açıkçası. Elinizin alışması gerek kısaca.
tam buraya büyükihtimalle iade edicem filan yazmaya geldim sizin yorumunuzu gördüm umutlandım
oyunda gerçekten araba filan kullanırken a ya basıyorum sürekli o kötü oluyor
aynı harfe 2 kere basabiliyorum yazı yazarken
bide oyun oynarken tuşlara yyumuşakca basarız normalde ve bunda geribildirim hissi olmadığı için böyle bi rahatsız ediyor sanki
bi kaç gün daha kullanıcam eğer iade edersem 50tlliik tigoes mekanik hisli filan var aklımda
böyle bi klavyeden ona geçmek insana koyar ama rahatsız ediyor 1kaç gün daha bakalım

@Ataberk0 kırmızı anahtar almamalısınız o zaman siz. Bir daha mekanik klavye almak isterseniz mavi veya kahverengi anahtar tercih etmenizi öneririm. Şahsen Brown switchler en çok tavsiye edebileceklerim.

Bunu iade
@Ataberk0 kırmızı anahtar almamalısınız o zaman siz. Bir daha mekanik klavye almak isterseniz mavi veya kahverengi anahtar tercih etmenizi öneririm. Şahsen Brown switchler en çok tavsiye edebileceklerim.
bunu iade edersem bidaha mekanik almam galiba red bana çok olmadı
şuan gece klavyeye az daha alıştım gibi 2 saattir oyun oynuyorum
Ama arkadaşlar klavyenin oyun oynamaya yada herhangi bişeye çok etkisi var mouse gibi değil bence
basış olarakta ses olarakta etkisi var şuan oyun oynamayı bıraktım çok zevk almadım rahat oynayamadım gibi hissediyorum ama mekanik klavyem bozulduktan sonra kullandığım klavye basış ve ses olarak normaldi benim için rahatsız hissetmiyodum
:)) şimdi her sorun çözüldü bu çıktı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı