270 TL SSD önerisi

Quadrom08

Decapat
Selamlar dostlar, hemen konuya geçeyim, eski laptopumun HDD'sinde bad sector olusmaya basladı ve ben de 2,5 inch 120 GB'lık bir SATA SSD almaya karar verdim. Amazon'da 40 TL kupon olayı olduğundan dolayı oradan alacağım. Aklımda 2 adet model var. İkisini de aşağı bırakıyorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Netac marka ile aralarında 40 TL var Netac üzer mi hocam, eğer üzmez 1 2 sene götürürse 40 TL bile vermeye gerek yok diye düşünüyorum sizce 1 2 sene idare eder mi günde 1,2 saat dizi film izlemek için anca kullanıyorum.

Amazon zorunu değilse böylede alabilirsin bir de o farka kesinlikle değer hocam ileride sorun çıkartabilir sizin attıklarınız:

Amazon zorunu değilse böylede alabilirsin bir de o farka kesinlikle değer hocam ileride sorun çıkartabilir sizin attıklarınız:

Hocam Amazon'un kendi sattığı ürünlerde da 40 TL kupon olayı vardı Netac markayı da kendi satıyordu 240 gibi bir fiyata alabiliyordum ondan dolayı biraz aklıma yatmıştı PNY'yi ise Amazon satmıyor yani kupon kullanamıyorum bu aralar elim biraz sıkışık yani galiba zorunlu olarak Netac alacağım umarım üzmez üzerse de Amazon'un 2 yıl garanti olayı var iade ederim artık.
@messinicocugu

Hocam aşağıdaki gibi bir seçeneğim daha var sizce Netac mı daha iyidir yoksa aşağıdaki ürün mü?

Son düzenleme:
Hocam Amazon'un kendi sattığı ürünlerde da 40 TL kupon olayı vardı Netac markayı da kendi satıyordu 240 gibi bir fiyata alabiliyordum ondan dolayı biraz aklıma yatmıştı PNY'yi ise Amazon satmıyor yani kupon kullanamıyorum bu aralar elim biraz sıkışık yani galiba zorunlu olarak Netac alacağım umarım üzmez üzerse de Amazon'un 2 yıl garanti olayı var iade ederim artık.
@messinicocugu

Hocam aşağıdaki gibi bir seçeneğim daha var sizce Netac mı daha iyidir yoksa aşağıdaki ürün mü?

Bu daha iyidir hocam.

Tamamdır hocam intenso marka olanı alıyorum o zaman sorun sıkıntım olursa iadesi gayet kolay zaten. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

İntenso'nun 512 GB M.2 SATA versiyonunu kullanıyorum alalı 1 ay oldu şimdilik bir sorun yok hocam disk yüzde 50 doldu okuma yazma değerleri ilk yaptığım test ile aynı 👍

Geri
Yukarı