270 TL'ye Q8200 Sisteme Ekran Kartı Tavsiyesi

Hozeis

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarım için ekran kartı alacağım fakat bütçem fazla değil. F/p bir kart almak için sizden yardım istiyorum. Bilgisayarımın özellikleri şunlar ;

• Anakart:asus p5g41t-m lx
  • İşlemci:intel quad core 8200 2.33 GHZ 4mb cache, 1333 mhz, 4 çekirdekli.
  • Ram: 4GB kingston hyperx
  • Psu: Akasa 450 watt psu (6 pin kablosu var )
  • Max:270 tl olsun
Düşündüğüm ekran kartları :
  • R7 250 gddr 5 1gb veya aynı modelin r7 250 gddr3 2 gb (hangisi karar veremedim.)
  • Gt630
  • HD 7750
Öyle çok yüksek çözünürlük, grafikte gözüm yok. Zaten monitörüm 1366x768. 2 tane monitörüm var, diğeri de 1280x1024. Güncel oyunları mediumda oynayabileceğim bir şey arıyorum. Ayrıca LOL' de medium (gölgeler kapalı.) veya high(gölgeler kapalı.) seviyede kaç FPS alırım? Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi biraz daha arttırarak R9 270 yada GTX750Ti alın. Sonuçta her gün alınan birşey değil. Bu ekran kartları işlemciye darboğaz yapacak kadar güçlü kartlar değiller ancak isteklerinizi fazlasıyla yerine getirebilirler. İkisinden birini düşünürseniz R9 270 daha performanslıdır.

Benim bütçemi aşar o kartlar. Maximum verebileceğim para 300 TL çünkü monitörde almam gerekiyor, kare monitörden bıktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı