2700-2800 TL Oyun Bilgisayarı Toplama

İstersen bekle benim kendime alacağım sistemi atayim istersen zaten bütün eğer bu kadar falansa i5 alman o kadar kolay değil ben i3 koydum sistemime ama gta 5 ve nfs de güzel performans veren bi i3 son nesil istersen atayim.
Olur.
@Reis70 Hocam o seçtiğiniz işlemci eski, DDR3 destekli bir işlemci. O işlemciyi alırsanız anakart ve RAM'i değiştirmek zorunda kalırsınız. Skylake mimarili işlemciler daha performanslı ve DDR4 destekli, hem de az ısınıyor.
Bilgilendirme için teşekkürler.

Madem o kadar çok Nvidia GeForce GTX 960 istiyorsunuz bu en ideali.
Adsız9.png

Bu sistem alınabilir. RX470 ve İ5 6400 sizi uzun bir süre götürür.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (7).png
    Ekran Görüntüsü (7).png
    83,9 KB · Görüntüleme: 74
Görüşlerini bildiren herkese çok teşekkür ediyorum en son atılan yorumu değerlendireceğim gibi duruyor.
Kusura bakma ama bilgisayardan çok anlamıyor gibisin şuan fanboyluk yapıyorsun ve şuan 2800'e toplayabileceğin sistemde alacağın en iyi ekran kartı RX470'dir 960 sizi uzun zaman götürmez ama 470 uzun bir süre idare edecektir kararınız değişip iyi bir almak istediğinizden daha iyi bir sistem toplamaya karar verirseniz gonderiye cevap yazın gördüğüm an sistem toplayıp atarım ha illaki NVidia fanboyluğu yapacağım derseniz 960'ın çok uzun süre götürmeyip takviye yapmanız gerekeceğini söyleyeyim.

Millet tutturmuş AMD kötü almayın öyle bir şey yok ne yazık ki yanlış düşünüyorlar. AMD çok iyi ekran kartları yapıyor tam tersine.

Kusura bakma ama bilgisayardan çok anlamıyor gibisin şuan fanboyluk yapıyorsun ve şuan 2800'e toplayabileceğin sistemde alacağın en iyi ekran kartı RX470'dir 960 sizi uzun zaman götürmez ama 470 uzun bir süre idare edecektir kararınız değişip iyi bir almak istediğinizden daha iyi bir sistem toplamaya karar verirseniz gonderiye cevap yazın gördüğüm an sistem toplayıp atarım ha illaki NVidia fanboyluğu yapacağım derseniz 960'ın çok uzun süre götürmeyip takviye yapmanız gerekeceğini söyleyeyim.

Millet tutturmuş AMD kötü almayın öyle bir şey yok ne yazık ki yanlış düşünüyorlar. AMD çok iyi ekran kartları yapıyor tam tersine.

Çok haklısın kardeş. AMD kötü AMD kötü. Millet şu fanboyluğu bir bıraksa. Çok daha iyi sistem toplayabilecekler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı