2700-3000 TL Monitör Dahil Sistem Önerisi

alperdrms

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Dijital baskı operatörü
Arkadaşlar daha önceden 2000 TL öneri istemiştim. Daha sonra vazgeçip biraz daha çıtayı yükseltip 2700 3000 TL kasa önerisi almaya geldim.
Aklımda sinerjinin bu kasası var, sizin düşünceniz nedir?
Ben bilgisayar toplamayı bilmediğim için o işlere girmek istemiyorum.
Her türlü öneriye açığım arkadaşlar. Max monitör dahil 3200 TL'ye kadar çıkabilirim.

Sinerji'nin kendi sitesinden PC toplama sihirbazından vermiş olduğum linkteki donanımları işaretledim fiyat 2300 TL olarak çıktı. Acaba ben mi yanlış yaptım bir yerde? Yoksa toplama mantığı bu mu oluyor?

Sahibinden.com'dan bulduğum ikinci el bilgisayarları da buraya ekliyorum arkadaşlar;
Link 1 - Link2 - Link3 2600 dedı - Link4 - Link5 - Link6 - Link 7

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde son zamanlarda çıkan sistemler yüzünden pek bilgim yok fakat sana tek bir önerim olabilir, 2. el bilgisayar almamaya bak. Eğer alacaksan da, satan kişiyle birlikte bir yerde deneme yap ve parçalarına baktır.

Yorumun için teşekkür ederim. 24 inc monitör arıyorum ayrıca maxx 3200 e çıkabilirim kardeşim. Bu arada ekteki toplama nasıl?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20180318-193359.png
    Screenshot_20180318-193359.png
    114,2 KB · Görüntüleme: 101
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı