2700 TL Bilgisayar Önerisi

Katılmıyorum. İndirimlerde özgür bir şekilde "Aynı" sistemi daha kaliteli parçalarla yapabilirsin. Toshiba ya da SU SSD almak istersen orası sana kalmış. Hazır sistemlere neden Crucial BX gibi modelleri koymuyorlar? Enayiler çünkü bu kadar basit.
Biz zaten OCZ veya Adata olan sistemlerde XPG NVME ile değişmelerini söylüyoruz. Şuana kadar burada kimseye Adata, OCZ ve James Donkey marka SSD önermedim.
Ve ek olarak indirim her zaman yok ortada belli bir indirim bile yok ama hazır kasalar her zaman var ve hazır kasalardaki parçaları ayrı ayrı toplarsan 1000 TL fark çıkar ortaya.

Biz zaten OCZ veya Adata olan sistemlerde XPG NVME ile değişmelerini söylüyoruz. Şuana kadar burada kimseye Adata, OCZ ve James Donkey marka SSD önermedim.
Ve ek olarak indirim her zaman yok ortada belli bir indirim bile yok ama hazır kasalar her zaman var ve hazır kasalardaki parçaları ayrı ayrı toplarsan 1000 TL fark çıkar ortaya.
Screenshot_20191029-113925.png
Bana burada bizi enayi yerine koyduklarını inkar edebilir misin? İstedikleri kadar 4GB DUAL versinler indirimle, ben almam, aldırmam kardeşim.

Eki Görüntüle 453462
Bana burada bizi enayi yerine koyduklarını inkar edebilir misin? İstedikleri kadar 4GB DUAL versinler indirimle, ben almam, aldırmam kardeşim.
Apacer ile ilgili şikayet görmedim. Hatta alanlar pişman olmadı genelde. Apacer yerine James Donkey olsaydı sistemi alıp SSD'yi dışarıdan almasını önerirdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı