2700 TL FPS oyunları için üst segment mouse önerisi

sptmb3

Zeptopat
Daha fazla  
CS:GO'da eskiden yarı profesyonel bir kariyerim olmuştu. CS2 çıktığını duyduk ve arkadaşlarla geri dönmeye karar verdik ancak yeni piyasayı hiç bilmiyorum. Lamzu Atlantis Mini alacaktım ancak Türkiye'de hiçbir stok kalmadığını gördüm, alternatifi Ninjutso Sora'nında stokları yok.

Palm tutuş şekline sahibim ve elim küçük, 2.000-2.700 bütçem var. Ne önerirsiniz?

CS:GO'da eskiden yarı profesyonel bir kariyerim olmuştu. CS2 çıktığını duyduk ve arkadaşlarla geri dönmeye karar verdik ancak yeni piyasayı hiç bilmiyorum. Lamzu Atlantis Mini alacaktım ancak Türkiye'de hiçbir stok kalmadığını gördüm, alternatifi Ninjutso Sora'nında stokları yok.

Palm tutuş şekline sahibim ve elim küçük, 2.000-2.700 bütçem var. Ne önerirsiniz?
Orta parmağınızdan bileğinize kadar kaç cm?

Zamanında Razer DeathAdder Elite kullanmıştım ve maalesef ki 1 yıl sonra bozulmuştu. Corsair Sabre Pro'yu daha önce duymamıştım, ancak araştıracağım öneri için teşekkürler. Başka önerisi olan var mı?

2k+ civarı daha yüksek bütçeli mouselar var mı acaba? Bozulsun istemiyorum. Bundan çok çektim çünkü. :/

Endgame Gear XM2we almayı düşünüyorum. Sensör yönünden üzer mi? Profesyonel arenada da tercih edildiğini gördüm.

Son düzenleme:
2K+ civarı daha yüksek bütçeli fareler var mı acaba? Bozulsun istemiyorum. Bundan çok çektim çünkü. :/

Endgame Gear XM2we almayı düşünüyorum. Sensör yönünden üzer mi? Profesyonel arenada da tercih edildiğini gördüm.

Şans işi bu tarz şeyler, ama Razer kendini kalitesiyle kanıtlamış bir marka.

Geri
Yukarı