2700 TL GTX 960 Sistem önerisi

Ddr3 üzerine sistemi toplarsan 1 yıl sonra büyük pişmanlık duyacaksın. İlk fırsatta elden çıkartmaya bak. Sonra Gigabyte Z170-Gaming K3 model anakart al yıllarca mutlu ol

Satabilsem satacağım ama elden çıkaramam nasıl 1 yılda pişman olacagım. Ben sanmıyorum okadar pişman olacağımı.
Dostum elinde SSD - HDD - Monitör olarak ne var? Ayrıntılı olarak yazar mısın? Ona göre bir sistem önerelim sana. Elinde işe yarayacak her şeyi kullanırız. Hiçbir şekilde yolda kalmazsın.

Dostum elinde SSD - HDD - Monitör olarak ne var? Ayrıntılı olarak yazar mısın? Ona göre bir sistem önerelim sana. Elinde işe yarayacak her şeyi kullanırız. Hiçbir şekilde yolda kalmazsın.

hdd olarak wd nin 1 tb ligi var. SSD yi ileride alacağım. Şuanki monitore gerek yok yeni alacağım asusun 23.6 inc olanı baştaki resimde gözüküyor. Birde 8gb 2x4 şeklinde kingston hyperx savage ddr3 ram var. Onunda linkini atmıştım konunun en başında

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı