2700 TL kulaklık önerisi

Bütçe
2700

swynZz

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
9400 gt i5 4460 8 gb ram 240gb ssd gigabyte h81m s2v anakart
MSI 560M ALC 897 ses kartlı anakart için kulaklık önerisi olan var mı? Ses kartlı kulaklıkta olur bütçem 2.700 uzun kullanımda ağrıtmayan mikrofonu güzel ve iyi ses kasabileceğim kulaklık var mı önerisi olan bir de kablolu olsun ya ses kartıma uyumlu ya da ses kartlı olsun bir de arkada müzik dinleyebiliyorum o da önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kartı çıkıyor içinden.
Tamam hocam sağolun peki fiyata değer mi dediklerimi karşılıyor değil mi

Ses kartı var mı hocam veya benim ses kartım yeter mi?

Hocam manisadayim hızlı almak istiyorum MediaMarkt'da Manisa da yok aynısının ayni fiyata Manisa'da subesi olan yer var mıdır yoksa illa bekleyeyim mi?

Tamam hocam sağolun peki fiyata değer mi dediklerimi karşılıyor değil mi
Kesinlikle üzmez, gayet rahat, kendim de kullanıyorum, ağrıtma yapmıyor, ses kasmada iyi, mikrofonu güzel, genel kullanımda da iyi (arkada müzik dinleyeceğinizi belirtmişsiniz). Öneriyi yapan @Error hocam da kullanıyor, o da yazabilir deneyimlerini.

Hocam manisadayim hızlı almak istiyorum MediaMarkt'da Manisa da yok aynısının ayni fiyata Manisa'da subesi olan yer var mıdır yoksa illa bekleyeyim mi?
Vatan şubesinden bakabilirsiniz. Stokta var gözüküyor Manisa'da.

Kesinlikle üzmez, gayet rahat, kendim de kullanıyorum, ağrıtma yapmıyor, ses kasmada iyi, mikrofonu güzel, genel kullanımda da iyi (arkada müzik dinleyeceğinizi belirtmişsiniz). Öneriyi yapan @Error hocam da kullanıyor, o da yazabilir deneyimlerini.

Vatan şubesinden bakabilirsiniz. Stokta var gözüküyor Manisa'da.

Vatana baktım ses kartı yoktu galiba nereden öğrenirim tam olarak ses kartı olup olmadığını.

Vatana baktım ses kartı yoktu galiba nereden öğrenirim tam olarak ses kartı olup olmadığını.
Razer Blackshark V2 Special Edition ise ses kartı vardır içinde. V2X'de yok ses kartı, paketinde de + olarak belirtilir ses kartı veya resmi olur. Vatan'a gittiğinizde attığım linkteki ürünü gösterebilirsiniz. Ya da hiç kullanmadım ama Vatan'da şubeden teslim al seçeneği var, ödemesini yapıp gidip şubeden direkt bu ürünü alabilirsiniz.

Razer BlackShark V2 Special Edition ise ses kartı vardır içinde. V2X'de yok ses kartı, paketinde de artı olarak belirtilir ses kartı veya resmi olur. Vatan'a gittiğinizde attığım linkteki ürünü gösterebilirsiniz. Ya da hiç kullanmadım ama Vatan'da şubeden teslim al seçeneği var, ödemesini yapıp gidip şubeden direkt bu ürünü alabilirsiniz.

Hocam direk oradakilere sorsam söylerler mi?

Bir de USB ve jack girişli kulaklık arasında fark nedir hocam.

Hocam direk oradakilere sorsam söylerler mi?
Bilemeyeceğim hocam, siteden baktığım kadarıyla tıpatıp aynı ürün (Razer Blackshark V2 Special Edition) Manisa şubesinde stokta var olarak gözüküyor. Linki açıp gösterin, V2X değil, V2 Special Edition olarak belirtin.

1712870821869.png

Paketinin önden görünümü de şu şekilde olacak:

1712870846798.png

dediğim gibi + USB SOUND CARD yazıyor ve altında küçük Special Edition yazıyor.

Geri
Yukarı