2700 TL sistem tavsiyesi

Bilgisayar almak istiyorum ve maksimum 2700 TL bütçe ayırabilirim. Epeydir ikinci el kasaları takip ediyorum ama bir sonuca varamadım. Günlük kullanım ve oyun oynamak için 2100-2700 TL arasında bütçeme uygun toplama veya hazır bir sistem için önerilerinizi bekliyorum.

Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol (2adet)

Hayırlı olsun hocam diğer APU'lara bakmayın çünkü 8*1 RAM var ben uzay montaj kurdum ve RAM 8*2 oldu bir bilgisayarcıdan 30 40TL'ye dış kasa al yeterli olur.

Kasayı değiştirmene gerek yok, gayet iyi. Arkadaş niye öyle demiş bilmiyorum.

SSD ise eh işte, kronik sorunu yok bildiğim kadarıyla.
Peki sizce buna para vermem mantıklı olur mu? Bu paraya ikinci el bir kasa veya ikinci el parçalarla bir bilgisayar toplamak mı mantıklı olur yoksa böyle bir kasa almak mı?
Peki bu bilgisayar alınır mı?

Son düzenleme:
Peki sizce buna para vermem mantıklı olur mu? Bu paraya ikinci el bir kasa veya ikinci el parçalarla bir bilgisayar toplamak mı mantıklı olur yoksa böyle bir kasa almak mı?
Peki bu bilgisayar alınır mı?

Hayır.

Anakart indirime girmiş kaçırma derim.
(2adet RAM alınacak.)
unfurl="true"]akakce.com'da yer alan tüm kategoriler
Toplam 2450TL.

Kasa olarak şunu eklersek.
2780TL tutuyor neden hala hazır istiyorsunuz? Piyasada 1tane adam akıllı kasa yok size dün de önerdim çok güzel bir sistem ama hala hazır peşindesiniz toplamayı bilmiyorum demeyin bende toplamayı bilmiyordum o yüzden hep hazır sistemlere bakıyordum ama özgüven geldi ve internetten videolar izledim en sonunda başardım artık evdeki DDR2 sistemi söküp takıyorum ve eğlenceli oluyor size de tavsiye ederim tekrar sistem toplamak istersiniz.

Hazır istiyorsanız tek yol bu;

RAM'den iki adet alın. Bütçenizi aşıyor böyle de ama başka eli yüzü düzgün hazır sistem yok. Sistem toplamak zor değil.

@370423 Hocamın sistemi güzel olmuş, ellerine sağlık. PSU olarak Pollux'da olan GP650'ye yaklaşamıyor ama olsun.

Geri
Yukarı