2700 TL telefon önerisi

Bütçenizi artırabilirseniz Realme 7 alınabilir veya Realme 8 beklenebilir. Bütçenizi artıramazsanız Samsung Galaxy M21, TCL 10L bakabilirsiniz.

O fiyata Realme 7 bulunuyor, Samsung Galaxy A31'den çok daha iyi bir seçenek olacaktır.
Realme 7 3100tl. Bu bütçede en iyi alternatif bu mudur ?
O fiyata Realme 7 bulunuyor, Samsung Galaxy A31'den çok daha iyi bir seçenek olacaktır.
A31 2800 tl civarı. Özellikleri bana iyi geldi. Ama çok anlamıyorum. Ne gibi eksileri var?

Realme 7 3100tl. Bu bütçede en iyi alternatif bu mudur ?
Bu bütçedeki en iyi cihaz budur kanımca. Super AMOLED ekran ve daha uzun batarya performansı için bu ay içerisinde ülkemize gelmesi beklenen Realme 8'i de bekleyebilirsiniz.

A31 2800 tl civarı. Özellikleri bana iyi geldi. Ama çok anlamıyorum. Ne gibi eksileri var?
Tek artısı Super AMOLED ekran, 4K çekim bile bulunmuyor, o fiyat bandında çok güçsüz bir işlemciye sahip.

Bu bütçedeki en iyi cihaz budur kanımca. Super AMOLED ekran ve daha uzun batarya performansı için bu ay içerisinde ülkemize gelmesi beklenen Realme 8'i de bekleyebilirsiniz.

Tek artısı super AMOLED ekran, 4K çekim bile bulunmuyor, o fiyat bandında çok güçsüz bir işlemciye sahip.

Realme 8 ortalama kaç TL olur?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı