2700 TL'ye Galax 1080 EX OC Alınır mı?

EX OC modeli çok üst düzey bir soğutma değil ama yeterli soğutmayı sağlıyor. Yüksek OC kapasitesi ve düşük fan devri gibi beklentileriniz yoksa alınabilir. Alttaki videoyu bir fikir vermesi açısından inceleyebilirsiniz. GPU frekansı, en sağda % ile belirtilen fan devri ve GPU sıcaklığına dikkat edin. Ben EX OC modelini öneririm bu ikisi arasından, Dual OC modelinin bir incelemesi bile yok ortalıkta dişe dokunur. Palit markasının giriş seviye soğutması zaten Dual OC modeli de. Arada Dual OC lehine bir performans farkı olduğunu sanmıyorum, zira EX OC modelinin çekirdek frekansları zaten biraz daha yüksek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu izledim, yalnız 85 derece oluyor ise gerçekten almak istemem. Ben şuan Galax 1050Ti EX OC kullanıyorum. Memnunum bir sıkıntım yok fakat 1050Ti zaten ısınmıyor. 1080 güçlü bir kart ısınıcaktır. Yaz aylarında beni pişman eder mi?...

Ben Aorus tavsiye ederim. 100 TL fazlasına malzeme kalitesi olsun saat hızı olsun bence fazlasıyla değer.

GeForce GTX 1080 | VideoCardz.com

11 GPS diyor bu normal 1080 den daha mı iyi?

Nanokatolog taksit yaptığımda fiyatı 3.000 liranın üzerine çıkartıyor alacaktım fakat bu yüzden vazgeçtim.

3.000 almasa iyiydi.

Galax exoc fanları çok ses çıkaran bi kart değil fakat sıcaklık iyi hava sirkülasyonu olan bi kasada bile bu mevsimde 80 leri falan görüyor %80 fan devriyle.haliyle hız kesmesine neden oluyor.ben olsam küçük farklar icin bu kartı almam.

Galax exoc fanları çok ses çıkaran bi kart değil fakat sıcaklık iyi hava sirkülasyonu olan bi kasada bile bu mevsimde 80 leri falan görüyor %80 fan devriyle.haliyle hız kesmesine neden oluyor.ben olsam küçük farklar icin bu kartı almam.

Hocam Aurosu alıyorum fakatta fiyatı 3.000 i geçiyor. Sıkıntı orda başlıyor 2.800 e koymuşlar taksit yapınca fiyat uçuyor.

Dostum aorus iyidir ama 3000 geciyorsa değmez.amazondan o paralara(yada 100-200 fazla) indirim takip edersen 1080 ti bile bulabilirsin.ben 1080 galax exoc u 3 4 aydir kullaniyorum daha yeni yeni havalar soguyunca %99 yükte 76-77 derecelere düşmeye başladı. Desenki 2000 2100 tl civari tamam.ama 2700lere illaki bi vatan pc indirimi vs biseyler denk gelir.bence amazon yada tr de indirim bekle.hatta 3000 falan verebilirsen amazondan founders 1080ti falan bakın oda en fazla exoc kadar ısinıyordur.

Dostum aorus iyidir ama 3000 geciyorsa değmez.amazondan o paralara(yada 100-200 fazla) indirim takip edersen 1080 ti bile bulabilirsin.ben 1080 galax exoc u 3 4 aydir kullaniyorum daha yeni yeni havalar soguyunca %99 yükte 76-77 derecelere düşmeye başladı. Desenki 2000 2100 tl civari tamam.ama 2700lere illaki bi vatan pc indirimi vs biseyler denk gelir.bence amazon yada tr de indirim bekle.hatta 3000 falan verebilirsen amazondan founders 1080ti falan bakın oda en fazla exoc kadar ısinıyordur.

Amazondan almak istemiyorum garanti işleriyle uğraşmamak için. İndirim beklerken fiyatlar yükseliyor ne yapacağımı şaşırdım. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı