2700 TL'ye GTX 1050 Gaming X PC alınır mı ?

muzlu süt

Hectopat
Daha fazla  
Ailem internetten bilgisayar almıyor bizimde esnaf bir abimiz var, ona sordum 2500 TL bana ne toplarsın dedim araştırdı, sana G4560, MSI GTX 1050 2 GB Gaming X, 8 GB RAM toplarız dedi. Ama fiyatın 2700 TL olduğunu söyledi. Sizce bu kadar para verilir mi bu sisteme ? Ve GTX 1050 ile MSI 1050 Gaming X arasındaki FPS farkı ne kadar ? Cevap yazarsanız bilgilendirmiş olursunuz, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ailem internetten bilgisayar almıyor bizimde esnaf bir abimiz var, ona sordum 2500 TL bana ne toplarsın dedim araştırdı, sana G4560, MSI GTX 1050 2 GB Gaming X, 8 GB RAM toplarız dedi. Ama fiyatın 2700 TL olduğunu söyledi. Sizce bu kadar para verilir mi bu sisteme ? Ve GTX 1050 ile MSI 1050 Gaming X arasındaki FPS farkı ne kadar ? Cevap yazarsanız bilgilendirmiş olursunuz, teşekkürler.

Bu fiyata Gtx 1050Tİ ve Ryzen işlemcili sistem toplanır. Paranızı yazık etmeyin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı