2700 TL'ye Oyun Sistemi Tavsiyesi

Mstkdrglu

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Evime 4 yıla yakındır PC girmiyor. E haliyle alınca da sağlam bir şey almak istiyorum. Bütçem 2500 TL. Zorlarsak 2700 diyelim. :) Benim aklımda bi sistem vardı ama fiyatı 3200 tl oldu, haliyle beni aşıyor. Bilgisayarı alma amacım oyun. :) Günümüzdeki oyunları(AC unity, advanced warfare, the crew vb.) üst düzey grafiklerde oynatan bi oyun bilgisayarı istiyorum ve tabii ki de GTA 5'i açsın yeter. Grafik o kadar da önemli değil. :) Önerilerinizi bekliyorum. Herkese şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temel bilesen olarak

i5 4460
gtx 970
h181m
zalman 600

ile baslayablirsin sinerji gibi sitelerde bu parcalar 2150 tl civarına gelir artan para ile akalnları dizebilirsin

(turkce klavyem omadıgından kusura bakmayın)

Daha ssd hdd monitör klavye mouse yokken 2150 TL ediyor :( sanırım 1 yıl daha bekleyecegim.yoksa bu gidişle dolar düşmez :(

Alternatif.
2546.png

Huguesin sistemi gayet güzel olmus fakat ekran kartını vatandan r9 285 al 680 tl ddaha guncel ve performanslı bir kart ram ve bit seni yanıltmasın kesinlikle.

Önerimiz için teşekkür ederim :) güzel bir sistem ancak HDD de wd den yanayım :( ve de ekran kartını r9 280x tri-x almayı düşünüyorum

Kardeş kasa olarak bunları düşünebilirsin,güncel oyunlarda gayet iyi performans verecektir.Geriye kalan parayla monitör ve diğerlerini alabilirsin.

Dosya Ekleri

• SİSTEM.PNG
    SİSTEM.PNG
    40,6 KB · Görüntüleme: 499
Kardeşim teşekkür ederim emeğin için, güzel sistem :) ssd olması da ayrı güzel :) işlemci ve anakart gayet uyumlu fakat ben overclock dan zerre anlamıyorum :( bide GTA 5 i açıcak mı o da süpheli

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı