27000 TL'ye dizüstü önerisi

Bütçe
27 bin kadar düşünüyorum

cengizct

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba
Slayer7-3060 almayı düşünüyordum fakat ekran kartının 80W olması beni tedirgin etti.
32 GB RAM ve fazladan SSD takıp alacaktim. Sizce bunun yerine ayni fiyatlarda başka hangi laptoplara bakmaliyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-28-00-40-13-462_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-08-28-00-40-13-462_com.android.chrome.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 50

RAM konusunda ne yapacagim? 🙏

Son düzenleyen: Moderatör:
iki bellekli 8 8 16 3200 3400 mghz lik yaparsan da işin görülür windows 10 kur ama

bende rtx 3070 lik var 1 yıldan fazla garantisi var istersen

32 şart o zaman.

Oyun için 16 yeterli oluyor. Yazlımda da pek bir şey olacağını sanmam çünkü oyun açıkken yazılım programını da açık tutmazsın herhalde.

Şöyle insanlar forumda yer almamalı cidden moderatörlere teşekkür ediyorum hocam 16 GB gayet yeterli gelecektir bunu öneririm fazla rakibi yok bu bütçede.

32 şart o zaman.

Oyun için 16 yeterli oluyor. yazlımda da pek bir şey olacağını sanmam çünkü oyun açıkken yazılım programını da açık tutmazsın herhalde.
haklisiniz ama ayni anda birden fazla yazilim açıp kullanacagim yazilimin biri 16 gb ram derken digeri 8 gb ramdan bahsediyor ayrica yazilimda tasarlayacagim cizimin parça sayisi arttikça ram kullanimi daha da artacak

Şöyle insanlar forumda yer almamalı cidden moderatörlere teşekkür ediyorum hocam 16 GB gayet yeterli gelecektir bunu öneririm fazla rakibi yok bu bütçede.
öneriniz için teşekkür ederim keşke ram sorunum olmasa da bu sistemi alsam dediginiz gibi (^^)

Geri
Yukarı