27000 TL'ye dizüstü önerisi

Bütçe
27 bin kadar düşünüyorum
Haklisiniz ama ayni anda birden fazla yazilim açıp kullanacagim yazilimin biri 16 GB RAM derken digeri 8 GB RAM'dan bahsediyor ayrica yazilimda tasarlayacagim cizimin parça sayisi arttikça RAM kullanimi daha da artacak.

Öneriniz için teşekkür ederim keşke RAM sorunum olmasa da bu sistemi alsam dediginiz gibi (^^)

Hocam dediğimi anlamadınız galiba RAM yeterli gelecektir merak etmeyin. Böyle bilgisiz inasanları da dikkate almayın.

Şöyle insanlar forumda yer almamalı cidden moderatörlere teşekkür ediyorum hocam 16 GB gayet yeterli gelecektir bunu öneririm fazla rakibi yok bu bütçede.

Bu daha iyi değil mi Intel versiyonu?

ürün gerçekten benim baktigima göre çok daha performansli 2x 8Gb 4800 Mhz ram ve satıcı ekran kartinin 115w (maks boost 140w) oldugunu yazmis (•‿•)

merhaba ürünün ekran karti Max-Q yani 80 w den de düşük bu nedenle daha az performans veriyor

ürün gerçekten benim baktigima göre çok daha performansli 2x 8Gb 4800 Mhz ram ve satıcı ekran kartinin 115w (maks boost 140w) oldugunu yazmis (•‿•)

merhaba ürünün ekran karti Max-Q yani 80 w den de düşük bu nedenle daha az performans veriyor
Emin miyiz hocam? Bir daha bak istersen?

verdiginiz sitede ki değerler ile az önceki sitede ürünü satan satıcının üreten firma araciligi ile acikladigi watt degeri ayni degil eger şimdiki attiginiz gibiyse çok iyi

tekrar kontrol ettim

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-28-01-31-28-742_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2022-08-28-01-31-28-742_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_2022-08-28-01-31-36-389_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2022-08-28-01-31-36-389_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
haklisiniz ama ayni anda birden fazla yazilim açıp kullanacagim yazilimin biri 16 gb ram derken digeri 8 gb ramdan bahsediyor ayrica yazilimda tasarlayacagim cizimin parça sayisi arttikça ram kullanimi daha da artacak

öneriniz için teşekkür ederim keşke ram sorunum olmasa da bu sistemi alsam dediginiz gibi (^^)
Hocam umarım almamışsınızdır;

NOT: ekran kartı 105W.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı