27000 TL'ye dizüstü önerisi

Bütçe
27 bin kadar düşünüyorum
verdiginiz sitede ki değerler ile az önceki sitede ürünü satan satıcının üreten firma araciligi ile acikladigi watt degeri ayni degil eger şimdiki attiginiz gibiyse çok iyi

tekrar kontrol ettim
Tokatcisi dolu ortalıkta, buna dikkat etmek lazım. Ben bunu almayı düşünüyorum. Ama şu 130 olanından bulabilirsem, bulursan atsana sana zahmet hocam

Tokatcisi dolu ortalıkta, buna dikkat etmek lazım. Ben bunu almayı düşünüyorum. Ama şu 130 olanından bulabilirsem, bulursan atsana sana zahmet hocam.

Hocam ASUS TUF aşırı ısınma sorunu var işlemci 95°c destekliyor ama 93°c görmüş bir arkadaş oyunda laptopu yukarıda tutup oynamak lazimmis falan Monster Tulpar T7 20.4 almayı düşünüyorum bugün Teknosa'nın büyük mağazasına gidip bir de orada ki laptoplari inceleyecegim.

valla hiçte satasım yokta isteğim miktar verilir ise neden olmasın Acer nitro 5 an515-57 özellikler yazıyor imzada.
teklifiniz için teşekkür ederim ben sıfır bilgisayar almak istiyorum (•‿•)

Hocam ASUS TUF aşırı ısınma sorunu var işlemci 95°c destekliyor ama 93°c görmüş bir arkadaş oyunda laptopu yukarıda tutup oynamak lazimmis falan Monster Tulpar T7 20.4 almayı düşünüyorum bugün Teknosa'nın büyük mağazasına gidip bir de orada ki laptoplari inceleyecegim.

Teklifiniz için teşekkür ederim ben sıfır bilgisayar almak istiyorum (•‿•)

Hocam bende bir haftaya almayi düşünüyorum seninle daha rahat nereden iletişime geçebiliriz.

ürün gerçekten benim baktigima göre çok daha performansli 2x 8Gb 4800 Mhz ram ve satıcı ekran kartinin 115w (maks boost 140w) oldugunu yazmis (•‿•)

merhaba ürünün ekran karti Max-Q yani 80 w den de düşük bu nedenle daha az performans veriyor
Merhabalar f15 ekran karti max-Q değil sadece watt degeri dusuk 80watt degeri var dynamic boost ile 105 watt degerine ulaşabiliyor.A15 115 watt dynamic boost ile 140 watt olabiliyor.ayrica f15 modeli thunderbolt 4.0 destekliyor.bu sayede saniyede 5gb a yakin bir aktarim hizi alabiliyorsunuz ve type c portundan 100 watt kadar sarj destekliyor ayni zamanda 15 watt diger cihazları sarj etme özelliği var.bunun haricinde ram 32 GB yapmak istiyorsaniz biri 2x8 bir tanesi 1x16 eger ekran kartinin performansı cok onemli degilse 1x16 yi yukseltmek sizin icin daha az maliyetli olacaktır.ayrica thunderbolt sayesinde laptop dışından harici ekran karti baglayabilirsiniz.fakat hangi seviye ekran kartini bilgisayarin islemcisi doyurabilir net bir fikrim yok.

Merhabalar f15 ekran karti max-Q değil sadece watt degeri dusuk 80watt degeri var dynamic boost ile 105 watt degerine ulaşabiliyor.A15 115 watt dynamic boost ile 140 watt olabiliyor.ayrica f15 modeli thunderbolt 4.0 destekliyor.bu sayede saniyede 5gb a yakin bir aktarim hizi alabiliyorsunuz ve type c portundan 100 watt kadar sarj destekliyor ayni zamanda 15 watt diger cihazları sarj etme özelliği var.bunun haricinde ram 32 GB yapmak istiyorsaniz biri 2x8 bir tanesi 1x16 eger ekran kartinin performansı cok onemli degilse 1x16 yi yukseltmek sizin icin daha az maliyetli olacaktır.ayrica thunderbolt sayesinde laptop dışından harici ekran karti baglayabilirsiniz.fakat hangi seviye ekran kartini bilgisayarin islemcisi doyurabilir net bir fikrim yok.

bilgilendirmeniz için teşekkürler efendim yeni bilgilerde öğrendim sayenizde 🙏

Merhaba F15 ekran karti Max-Q değil sadece watt degeri dusuk 80watt degeri var Dynamic Boost ile 105 watt degerine ulaşabiliyor. A15 115 watt Dynamic Boost ile 140 watt olabiliyor. Ayrica F15 modeli Thunderbolt 4.0 destekliyor. Bu sayede saniyede 5GB'a yakin bir aktarim hizi alabiliyorsunuz ve Type-C portundan 100 watt kadar şarj destekliyor ayni zamanda 15 watt diger cihazları şarj etme özelliği var. Bunun haricinde RAM 32 GB yapmak istiyorsaniz biri 2x8 bir tanesi 1x16 eger ekran kartinin performansı cok onemli degilse 1x16'yi yukseltmek sizin icin daha az maliyetli olacaktır. Ayrica Thunderbolt sayesinde laptop dışından harici ekran karti baglayabilirsiniz. Fakat hangi seviye ekran kartini bilgisayarin islemcisi doyurabilir net bir fikrim yok.

Benim ekran kartım RTX 3070 laptop GPU ekran kartı watt kaçtır güç adaptörü yetmiyor sanki oyun oynarken yüksek grafiklerde şarj hemen düşmeye başlıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı