2700X için 3000 serisi ekran kartı alınır mı?

Ufukdmrpence

Hectopat
Öncelikle iyi geceler dilerim.
MSI B450 Gaming Plus Max ve 2700X işlemcim mevcut. Ekran kartımda 1660 Ti ancak ekran kartımı yeni bir nesil olan 3060 tarzı bir ekran kartına yükseltmek istiyorum. Herhangi bir sorun veya problem ile karşılaşır mıyım diye sizlerin de bilgilerinize başvurmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sorun olmaz. En fazla darboğaz vs olur. İyi bir soğutucu varsa OC yapabilirsin. Veya bütçen olunca 5600X falan alırsın.

Öncelikle ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim. Sıvı soğutma mevcut sistemde ancak test videolarında herhangi bir sorun yaşamadan akıcı oyun oynandığını gözlemledim bu yüzden daha çok eskimemiş bir sistem için yeni bir işlemci almadan yükseltme yapmak istiyorum

Öncelikle ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim. Sıvı soğutma mevcut sistemde ancak test videolarında herhangi bir sorun yaşamadan akıcı oyun oynandığını gözlemledim bu yüzden daha çok eskimemiş bir sistem için yeni bir işlemci almadan yükseltme yapmak istiyorum
Sıvı soğutma varmış. OC hakkında bilginiz var ise OC yapıp 3060 kullanmanız iyi olur.

Geri
Yukarı