2700X ve 3060 Ti 2K için nasıl olur?

Viziwi

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Front-end Developer
Aorus X470 GAMING 7 anakart üzerine kurulu 2700X / GTX 1080 sistemim var. Çift monitör kullanıyorum ana monitörüm 2K 144Hz. Önerir misiniz araştıran var mı? Veya önerisi olan var mı?

Hocam açıkçası oynayacağınız oyunlara göre değişir,Ben yerinizde olsam upgrade yapmazdım,elinizdeki kart 2070S ile denk neredeyse,o kart da 2080S ayarında bir kart,biraz daha bütçe biriktirip x670 chipsetli DDR5'li sistem almak bana daha mantıklı geliyor ama darboğaz yaşamazsınız orası ayrı.

Belli oyunlarda yetişemediğini duydum, o yüzden *ensesinde* dedim Yoksa belli kaynaklar 2080S'ten bile daha güçlü olduğunu söylüyor, zaten cut-down 3070 çipi kullanıyor bu 3060 Ti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam açıkçası oynayacağınız oyunlara göre değişir,Ben yerinizde olsam upgrade yapmazdım,elinizdeki kart 2070S ile denk neredeyse,o kart da 2080S ayarında bir kart,biraz daha bütçe biriktirip x670 chipsetli DDR5'li sistem almak bana daha mantıklı geliyor ama darboğaz yaşamazsınız orası ayrı.
x670 chipsetli bir sistem için erken olduğunu düşünüyorum çünkü şu an bile tepe oyunları sorunsuz oynayabiliyorum ama sınırda olduğumu hissetmeye başladım. Çıkacak olan cyberpunk da geri düşmeye başlayacağımı ve yeni çıkacak oyunlarda düşüşün devam edeceği kanaatindeyim.

Şuan sistemime uyacak en tepe ekran kartı alıp bu süreyi en az 2 sene uzatacağımı düşünüyorum. 2 sene sonrasındada ekran kartı almayıp anakart işlemci upgrade'ine giderim.

Geri
Yukarı